Motorola prezentuje innowacyjne smartfony i rozwija rodzinę produktów Moto Mods

Firma Lenovo za pośrednictwem swojej spółki zależnej Motorola Mobility, zaprezentowała dziś w Berlinie dwa innowacyjne urządzenia mobilne: po raz pierwszy na świecie zadebiutował moto x4, a także moto z2 Force wraz z najnowszymi Moto Mods — modułem kamery 360 Camera Moto Mod dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.
 
Smartfon moto x czwartej generacji wyróżnia się unikalną i intuicyjną obsługą, jeszcze bardziej inteligentnym oprogramowaniem, najnowszymi rozwiązaniami w aparacie fotograficznym oraz pięknym wzornictwem. Nieustannie rozwija się także rodzina moto z oraz pasujące do niej moduły Moto Mods, o czym świadczy wprowadzenie do oferty moto z² Force oraz kamery 360 Camera Moto Mod, które zapewniają użytkownikom jeszcze więcej możliwości.
moto x4: Styl, który zwraca uwagę
Smartfony moto x zawsze dostarczały najlepsze doświadczenia związane z oprogramowaniem, zapewniając użytkownikom intuicyjne, inteligentne i łatwe w obsłudze urządzenia. Najnowsza moto x4 posiada wszystkie Ulepszenia Moto, a także kilka zupełnie nowych funkcji.
Jeszcze inteligentniejszy aparat
moto x4 została wyposażona w jeszcze inteligentniejszy aparat, który nie ogranicza się tylko do robienia zdjęć. Dzięki nowej funkcji wykrywania punktów orientacyjnych1 w moto x4 aparat pełni funkcję okna na świat i umożliwia zarówno skanowanie wizytówek, jak i animowanie selfie przy użyciu Filtrów Twarzy.
Połączenie dwóch aparatów 12 MP i 8 MP w tylnej kamerze z zaawansowanym oprogramowaniem i technologią Autofocus Pixel, pozwala tworzyć profesjonalne zdjęcia, a przedni aparat 16 MP z adaptacyjnym trybem słabego oświetlenia3 i nową funkcją Panoramicznego Selfie umożliwia robienie autoportretów na zupełnie nowym poziomie.
Moc, wydajność i bezpieczeństwo
Zasilany akumulatorem o pojemności 3000 mAh smartfon moto x4 wyróżnia się wysoką wydajnością oraz konstrukcją odporną na działanie wody4 spełniającą normę IP68. Chroni ona urządzenie przed skutkami przypadkowego zalania, zachlapania, czy nawet utopienia w kałuży. Obudowa o konturze 3D z ramką z anodowanego aluminium oraz szkło Corning® Gorilla® Glass zabezpieczają przód i tył przed zadrapaniami i wzmacniają konstrukcję tego pięknego smartfona.
Nowe funkcje i intuicyjna obsługa
Nawet w najbardziej wymagających momentach, moto x4 sprawdza się doskonale. Z urządzeniem zintegrowano usługę Amazon Alexa i aby z niej korzystać nie trzeba nawet odblokowywać ekranu. Ze smartfonem można połączyć w jednym momencie7 cztery urządzenia za pomocą Bluetooth® i korzystać z komend głosowych.
Korzystanie z moto x4 ułatwia dodatkowo funkcja Moto Key, dzięki której z poziomu telefonu lub laptopa można uzyskać dostęp do witryn internetowych zabezpieczonych hasłem poprzez skan linii papilarnych, a funkcja szyfrowania zapewnia ochronę najważniejszych danych8.
moto z2 Force: bezpieczna, elegancka i potężna
Nowa moto z2 Force znosi limity, oferując ekran odporny na pęknięcia i stłuczenia, a także elegancką, smukłą konstrukcję wykonaną w całości z metalu, dwa aparaty o rozdzielczości 12 MP i najszybszą możliwą transmisję danych.
Moc i wydajność
Ekran Quad HD AMOLED o przekątnej 5,5 jest odporny na pęknięcia i stłuczenia*, a elegancki wygląd nowej moto z dopełnia wytrzymałe aluminium serii 7000, z jakiego została wykonana obudowa.
Dzięki baterii pozwalającej na cały dzień działania** nie trzeba szukać gniazdka zasilania. Kiedy nadejdzie pora, by uzupełnić energię, wystarczy kilka minut z ładowarką TurboPower***, by zapewnić kolejne 8 godzin działania. Wydajny układ Qualcomm® Snapdragon™ 835 wyróżnia się niezrównaną wydajnością, szybkością reakcji i najszybszą możliwą transmisją danych****, co zapewnia błyskawiczne pobieranie dużych plików i aplikacji oraz płynne odtwarzanie filmów i muzyki.
Łatwe sposób na profesjonalne zdjęcia
Dwa aparaty to podwójna ostrość. Każdy z nich o rozdzielczości 12 MP – jeden czarno-biały i jeden kolorowy – współdziałają, tworząc najwyższej jakości zdjęcia. Można do nich dodać także efekt rozmycia tła lub pierwszego planu, a także uchwycić prawdziwą głębię ostrości.
Podobnie jak moto z2 Play model moto z2 Force posiada najnowsze Ulepszenia Moto, takie jak Nocny Wyświetlacz, Polecenia Głosowe Moto, oraz czytnik linii papilarnych umieszczony na przodzie urządzenia. Nowa moto z jest kompatybilna z modułami Moto Mods, dlatego użytkownicy mogą w mgnieniu oka zmienić ją w kamerę 360°, konsolę do gier, głośnik stereo, projektor, zwiększyć zapas energii i wiele więcej.
Moto 360 Camera: nic Ci nie umknie
Wystarczy przyłożyć moduł kamery 360 Camera Moto Mod do dowolnego smartfona moto z, aby stworzyć kamerę 360-stopni, która zarejestruje wszystko co dzieje się dookoła. Jednym naciśnięciem przycisku można rozpocząć interaktywne nagrywanie obrazu w 360-stopniach w rozdzielczości 4K z realistycznym dźwiękiem 3D, odpowiadającym kierunkowi oglądania obrazu.
Zaawansowane oprogramowanie do edycji umożliwia dostosowywanie nagranego materiału do potrzeb użytkowników, a gotowe zdjęcia i filmy są proste w udostępnianiu w serwisach społecznościowych prosto z aplikacji Zdjęcia Google.
Dostępność i ceny
Smartfon moto x4 będzie dostępny w Polsce od października w cenie 1799 zł.
Moduł Moto 360 Camera będzie dostępny w Polsce od października w cenie 1199 zł.
Smartfon moto z2 Force będzie dostępny w Europie od września w cenie od €799.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *