MotorTrend już w Polsce! kolekcja najlepszych motoryzacyjnych treści w player.pl

MotorTrend to jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów programów motoryzacyjnych. Uwielbiana przez automaniaków marka już 2. października weszła do Polski, a razem z nią najlepszy kontent samochodowy z zagranicy! Kolekcja jest dostępna wyłącznie na platformie wideo online TVN Discovery Polska – player.pl!

 

 

 

 

Oferta MotorTrend to wyjątkowe połączenie najlepszych treści motoryzacyjnych z kraju i z zagranicy. Biblioteka składa się z oryginalnych polskich produkcji tworzonych specjalnie na jej potrzeby. Wystąpią w nich największe gwiazdy rodzimego dziennikarstwa motoryzacyjnego, m.in. Patryk Mikiciuk i Adam Kornacki. Dodatkowo użytkownicy player.pl mogą cieszyć się świetnymi zagranicznymi treściami od MotorTrend – premierowymi produkcjami z USA, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec. To nie wszystko! Listę tytułów uzupełniają hity dla pasjonatów wyjątkowych pojazdów, znane z anteny TVN Turbo oraz Discovery! W ofercie znajdują się zarówno poradniki, dotyczące m.in. samodzielnych napraw, tuningu, wyboru i zakupu auta, jak i programy rozrywkowe (nietypowe auta, motoryzacyjne podróże, nowinki ze świata motoryzacji). Sukcesywnie kolekcja będzie wzbogacana o nowe tytuły oraz kolejne sezony programów. Oferta jest już dostępna w pakiecie podstawowym „Start”.

MotorTrend to fantastyczny produkt, który świetnie pasuje do naszego rynku. Wierzymy, że nasza kolekcja znajdzie wielu wiernych fanów, szczególnie wśród męskiej części naszej widowni, która nieustannie szuka najlepszych porad i nowinek motoryzacyjnych. Tej jesieni wszystko, co najciekawsze w motoryzacji, pojawi się w player.pl!” mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl

Player.pl od lat jest najbardziej angażującym polskim serwisem oferującym kanały telewizyjne na żywo oraz programy wideo na życzenie. Nieustannie bije rekordy popularności – w tym roku przekroczył magiczną granicę 5 mln realnych użytkowników.

Aktualnie biblioteka player.pl to ponad 3000 wyjątkowych tytułów w kolekcjach VoD, 300 hitów filmowych na życzenie oraz przeszło 40 stacji telewizyjnych na żywo.

Player.pl to także topowe propozycje od największych grup medialnych w Polsce – m.in. CANAL +, HBO, Viacom, FOX, Disney czy National Geographic – oraz tysiące godzin transmisji sportowych live od CANAL+, Eurosport i ELEVEN SPORTS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *