(Moto)Wizja Tygodnia – hity – 7-14 lutego (wideo)

Nowy tydzień – nowa (Moto)Wizja Tygodnia! W najbliższych dniach na antenie Motowizji m.in. skrót ostatniej rundy Andros e-Trophy najważniejsze momenty wyścigu Busch Light Clash, który zainaugurował tegoroczny NASCAR Cup Series oraz transmisja simracingowych zmagań w ramach Avalon Extreme GT Challenge.

 

Poniedziałek, 07.02

21:25 FIA European Truck Racing – podsumowanie sezonu 2021 (PREMIERA)

Mimo różnych perturbacji, mistrzostwa Europy samochodów turystycznych zaliczyły pełny sezon 2021. Rywalizacja toczyła się na przestrzeni sześciu rund.

 

 

Wtorek, 08.02

22:00 NASCAR Cup Series – podsumowanie wyścigu Busch Light Clash (PREMIERA)

Nowa era NASCAR Cup Series rozpoczęła się w wyjątkowym miejscu. Tradycyjny wyścig przedsezonowy Busch Light Clash odbył się tym razem na LA Memorial Coliseum, głównej arenie letnich igrzysk olimpijskich w 1932 i 1984 roku.

Środa, 09.02

20:00 Andros e-Trophy 2021-2022 – Super Besse

To już ostatnie zawody w francuskim zimowym pucharze. Zawodnicy w wyjątkowych czteronapędowych samochodach elektrycznych walczyli o tytuły w Super Besse nieopodal Clermont Ferrand. Tor w Super Besse położony jest niedaleko malowniczego Lac de Hermines.

Czwartek, 10.02

21:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

Piątek, 11.02

22:00 Motoikony: Tomasz Ciecierzyński

Ten dokument z kultowej serii Motoikony poświęcony został jednemu z najlepszych kierowców fabrycznych FSO – Tomaszowi Ciecierzyńskiemu. Dwukrotnie zostawał rajdowym mistrzem Polski, a także trzykrotnie miał okazję wystartować w Rajdzie Monte Carlo.

Sobota, 12.02

10:35 Na osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

11:15 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

11:35 Motowizjoner (PREMIERA)

Program pełen motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

13:10 Avalon Extreme GT Challenge (LIVE)

Wyjątkowe zawody simracingowe Fundacji Avalon i Polskiej Ligi Esportowej! Osoby z niepełnosprawnościami w parach z zawodnikami w pełni sprawnymi wspólnie walczą o zwycięstwo w rywalizacji na Gran Turismo Sport.

15:40 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabiera widzów w podróż w czasie. To okazja by powspominać “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży.

Niedziela, 13.02

12:00 Motojazda (PREMIERA)

Marek Wieruszewski zaprasza do “garażu Motowizji”. W niebanalny, ale informatywny sposób sprawdza na rynku dzieląc się swoimi przemyśleniami oraz opiniami na temat samochodu, które sprawdza. W najnowszym odcinku pod lupę wziął piątą generację Kii Sportage, auta, które z roku na rok staje się coraz popularniejsze.

12:30 Autoportret Ostrego (PREMIERA)

Aleksander “Ostry” Ostrowski oprócz pasji do dwóch kółek, ma także słabość do czterech. W Autoportrecie opowiada o tej części swojej miłości do motoryzacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *