Motowizja na Warsaw Motorcycle Show 2018

Fani motocykli już w najbliższy weekend, od 2 do 4 marca, będą mieli swoje święto – WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2018 w PTAK Warsaw Expo, czyli największe targi motocyklowe w Polsce. Partnerem medialnym imprezy jest Motowizja, która przygotowała dla miłośników jednośladów wiele niespodzianek.

Moc motocyklowych atrakcji z Motowizją na WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2018.

Odwiedzający będą mogli wziąć udział w prapremierze elektrycznej wersji legendarnego polskiego skutera „Osa”. O swoim dziele, a także o 60-letniej karierze, opowiadał będzie Włodzimierz Gąsiorek, legenda polskich wyścigów motocyklowych, a także wybitny konstruktor. Na scenie głównej Warsaw Motorcyle Show 2018 obie „Osy”, ta nowa jak i oryginalna, a także sam Włodzimierz Gąsiorek pojawią się o godzinie 13:00 w sobotę i niedzielę.

Spotkania, wywiady i jeszcze więcej

Dodatkowo w strefie Motowizji będzie stało Ducati Scrambler, biorące udział w konkursie Custom Rumble 2018. Prezentować je będzie Aleksander „Ostry” Ostrowski, prowadzący programów „Motoślad” i „Auto Portret Ostrego” w Motowizji.

Poza „Ostrym”, Motowizję reprezentować będą prowadzący program „Przyjazne Motocyklistom”, a zarazem ambasadorzy całego WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2018, Ola Kutz i Robert Skawiński. Na naszym stoisku kibice wyścigów motocyklowych będą mogli porozmawiać także z dziennikarzem oraz komentatorem Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski oraz FIM Endurance World Championship, Michałem Fiałkowskim. Gościem stoiska Motowizji będzie również Michał Łukaszczyk kilkukrotny Reprezentant Kadry Narodowej w Drużynowych Mistrzostwach Świata w Trialu Motocyklowym TDN Trial des Nations oraz kilkukrotny vice Mistrz Polski w tej dyscyplinie.

Motowizja jest najlepszym kanałem w Polsce pod względem treści poświęconej motocyklistom. Jako jedyna dedykuje w każdym tygodniu dzienne pasmo właśnie motocyklom i motocyklistom. Świat dwóch kółek jest obecny w Motowizji od samego początku istnienia stacji i występuje on zarówno w autorskich programach skierowanych do motocyklistów, takich jak „Motoślad” czy „Przyjazne Motocyklistom”, a także poprzez obecność sportu motorowego (transmisje z WMMP oraz podsumowania wyścigów FIM EWC).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *