Sport w TV

Motowizja zaprasza na targi Oldtimer Warsaw Show

Już w weekend 13 i 14 maja w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie odbędą się IV Targi Oldtimer Warsaw Show. To największa tego typu impreza w Polsce i jedna z największych w Europie. Odwiedzający zobaczą unikatowe pojazdy, będą mogli uczestniczyć także w aukcji samochodów zabytkowych oraz w giełdzie. Motowizja jest partnerem medialnym imprezy.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Gratka dla pasjonatów oldtimerów
Podczas czwartej edycji targów Oldtimer Warsaw Show pojawi się ponad tysiąc zabytkowych pojazdów m.in. z lat 20. i 30. XX wieku, z II Wojny Światowej, klasyki z lat 50. i 60. oraz legendy PRL-u. Amatorzy pojazdów podziwiać będą m.in. Mercedesy Cabrio z 1939 i 1940 roku, Bentleya R-Type z 1955 roku czy Jaguara E-Type z 1969 roku. Wartość wszystkich wystawianych pojazdów to kilkadziesiąt milionów złotych.
Aukcja pojazdów zabytkowych – na żywo na Facebooku Motowizji
Podczas targów na odwiedzających czekają różne atrakcje. Niewątpliwie ogromną uwagą cieszyć się będzie sobotnia, największa w Polsce aukcja samochodów zabytkowych. W zeszłym roku wartość najdroższego sprzedanego auta przekroczyła 1,5 mln. zł. W tym roku perełką licytacji będzie Bentley R-TYPE z 1955 roku. Uwagę zwrócić należy także na kultowego Jaguara E-Type z ceną wywoławczą ustaloną na 150 000 zł. W 2008 roku magazyn „The Daily Telegraph” umieścił tego Jaguara na pierwszym miejscu listy 100 najpiękniejszych aut wszech czasów. Aukcję na żywo śledzić będzie można na profilu Facebook Motowizji www.facebook.com/motowizja.
Kolejna edycja targów w Ptak Warsaw Expo to ogromna impreza dla wszystkich pasjonatów pięknych, zabytkowych pojazdów. Aukcja, którą w tym roku pokażemy na profilu Motowizji, będzie z pewnością emocjonująca, zaś walka o wyjątkowe pojazdy będzie zacięta, są to unikaty, które wielu zechce mieć w swojej kolekcji. Zapraszam więc do osobistego odwiedzenia targów Oldtimer Warsaw Show oraz do oglądania Motowizji, gdzie z pewnością pokażemy relację z targówmówi Krzysztof Mikulski, prezes spółki Motowizja.
Dla osób o trochę mniej zasobnym portfelu organizatorzy przygotowali giełdę, która z pewnością stanie się hitem targów, a znaleźć na niej będzie można motoryzacyjne rarytasy. W strefie renowacji odwiedzający poznają tajniki wydobywania blasku ze starych aut w trakcie pokazów cynowania, lakierowania i tapicerowania. Wyjątkową okazją będzie możliwość porozmawiania z właścicielami legendarnych samochodów o ich kolekcjach. Do niektórych pojazdów odwiedzający będą mogli wsiąść i poczuć różnicę między współczesnymi autami a tymi sprzed kilkudziesięciu lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *