DVB-TMediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Motozoom – nowy program motoryzacyjny na Atenie HD i Biznes24

Motozoom to połączenie najnowszych informacji ze świata pojazdów spalinowych i na prąd, subiektywnych testów czterech i dwóch kółek, ale też rozmów z ekspertami – rozmów zarówno o biznesie, jak i o pasji oraz emocjach, które wywołuje motoryzacja. Nie zabraknie rzeczy ważnych dla każdego kierowcy, jak analizy nowych przepisów, jak i ciekawostek dla fanów motoryzacji oraz nowinek technicznych.

 

Motozoom to pierwszy, autorski program motoryzacyjny, prowadzony przez Katarzynę Frendl, dziennikarkę motoryzacyjną, która od 18 lat przybliża motoryzację czytelnikom, widzom i słuchaczom w różnych mediach, a od 12 lat prowadzi portal motoryzacyjny motocaina.pl.

W Motozoom prowadząca porusza nie tylko tematy, związane z samochodami osobowymi, dostawczymi, ciężarowymi oraz jednośladami. Pyta swoich rozmówców o rozwój elektromobilności – o pojazdy hybrydowe, na prąd, zasilane wodorem, czy o infrastrukturę ładowania.  Rozważa pomysły na motoryzacyjny biznes, np. inwestycje w ośrodki doskonalenia techniki jazdy, wynajem kamperów, a może otwarcie salonu auto-moto. Prosi ekspertów o wyjaśnienie skomplikowanych przepisów, które mogą dotyczyć każdego kierowcy. Podpowiada jak korzystnie auto wynająć, czy kupić używane tak, aby nie dać się oszukać.

Program ma również walor edukacyjny – w przystępny sposób definiuje pojęcia i przybliża ich znaczenie, np. dotyczące finansowania zakupu wymarzonych czterech, lub dwóch kółek, czy działania systemów w samochodzie. W Motozoom nie brakuje porad sezonowych, związanych ze zmianą ogumienia, przeglądami przedwyjazdowymi, czy prostą obsługą pojazdów. Całość okraszona jest historiami karier osób, które wspięły się na szczyt motoryzacyjnej branży, opowieściami o niezwykłych ludziach – ich pasjach i sposobie na życie – mogących stać się inspiracją dla wielu widzów, zarówno biznesowej telewizji Biznes24, jak i ogólnopolskiego kanału Antena HD.

W najbliższym odcinku Kasia Frendl porozmawia ze swoimi gośćmi o pomyśle na inwestowanie w samochody klasyczne, a także w krótkim reportażu opowie o wrażeniach z jazdy takimi zabytkami.

Premiera w telewizji Antena HD w każdą sobotę o godzinie 10:20. , powtórki w środy o godzinie 08:00 oraz w piątki godzinie o 13:35

Premiera w telewizji Biznes24 w każdą środę o godzinie 10:30, powtórki w piątki o godzinie 16:00 oraz soboty o godzinie 14:00 oraz 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *