mPTech na targach MVNOs World Congress 2020

Przedstawiciele firmy mPTech, polskiego producenta telefonów i smartfonów znanych marek myPhone i HAMMER, będą wystawcami globalnego wydarzenia dla branży operatorów wirtualnych sieci komórkowych – MVNOs World Congress 2020. Tegoroczna edycja odbędzie się w pełni wirtualnie, w dniach 15-17 września, a głównymi tematami będą: 5G, IoT i eSIM.

 

Światowy Kongres MVNOs (Mobile Virtual Network Operator) to jedyne globalne wydarzenie poświęcone operatorom wirtualnym sieci komórkowych, które gromadzi setki liderów branży ze wszystkich stron świata. Jest areną spotkań biznesowych i wymiany doświadczeń, a w tegorocznej edycji po raz pierwszy udział biorą przedstawiciele mPTech – prawdopodobnie jedynego producenta z Polski występującego na wydarzeniu w roli wystawcy.

Udział spółki w targach wydaje się naturalną konsekwencją jej rozwoju. mPTech działa w kilkunastu krajach Europy, a lada moment wprowadza do oferty modele z eSIM: nowe smartfony HAMMER, w tym zapowiadany HAMMER Explorer PRO oraz smartfon myPhone. Ponadto, firma będzie promować również inne oferowane rozwiązania, w tym produkty z linii SOHO Line tj. nowoczesne telefony stacjonarne na kartę SIM i z wieloma funkcjami biurowymi, a także 4family, czyli bezpłatną aplikację mobilną dla bezpieczeństwa rodziny, ułatwiającą zdalną opiekę i kontakt z bliskimi – dziećmi, rodzicami i dziadkami.

Podsumowując, MVNOs World Congress 2020 to trzy dni wypełnione po brzegi wydarzeniami, panelami dyskusyjnymi i wirtualnymi spotkaniami, które mają na celu nie tylko przyspieszenie rozwoju wirtualnych operatorów, lecz też nawiązanie znaczących kontaktów biznesowych.

mPTech zaprasza zainteresowanych do odwiedzenia jego “stoiska”. Więcej o wydarzeniu i możliwość darmowego udziału dla przedstawicieli branży MVNO dostępne są na stronie: https://tmt.knect365.com/mvnos-world-congress/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *