Sport w TVTVP

MŚ 2022. Terminarz i plan transmisji 21 listopada w TVP

Mistrzostwa świata w piłce nożnej skupiają na sobie uwagę kibiców z całego świata. Czym będziemy emocjonować się 21 listopada? W poniedziałek zostaną rozegrane już trzy spotkania.

 

Za nami już otwarcie mundialu w Katarze. Na inaugurację Ekwador okazał się lepszy od gospodarzy. W poniedziałek, 21 listopada, zobaczymy pierwsze mecze grupy B. Zmagania rozpoczną się już o 14:00. Na Khalifa International Stadium reprezentacja Anglii zmierzy się z Iranem. Wieczorem, o godzinie 20:00 na Ahmad bin Ali Stadium USA zagra z Walią.

Na godzinę 17:00 zaplanowano natomiast drugi mecz grupy A. Senegal zagra z Holandią. To spotkanie odbędzie się na Al Thumama Stadium. Odbędzie się też konferencja reprezentacji Polski przed wtorkowym starciem z Meksykiem.

 

 

9:00 Studio Katar (TVP Sport)

Zanim w Katarze rozpocznie się drugi dzień mistrzostw świata 2022, zapraszamy na program zapowiadający poniedziałkowe mecze mundialu. Poprowadzą go Jacek Kurowski, Szymon Borczuch oraz Patryk Ganiek. W pierwszej części gośćmi będą Dariusz Szpakowski oraz Sebastian Mila, a w drugiej Sławomir Kwiatkowski oraz Jakub Wawrzyniak.

14:00 Anglia – Iran (TVP 1, TVP Sport)

Czwarty zespół poprzedniego mundialu i aktualny wicemistrz Europy rozpocznie udział w turnieju od starcia z Iranem. Studio rozpocznie się o 13:10. Komentatorami będą Przemysław Pełka i Kazimierz Węgrzyn. Transmisja ze stadionu od 12:50 w internecie.

14:00 Konferencja prasowa przed meczem Polska – Meksyk (TVPSPORT.PL)

Reprezentacja Polski we wtorek o 17:00 rozpocznie swój pierwszy mecz na mundialu. Na ponad 24 godziny przed spotkaniem z Meksykiem selekcjoner Czesław Michniewicz odpowie na pytania dziennikarzy.

17:00 Senegal – Holandia (TVP 1, TVP Sport)

W niedzielę na otwarcie mistrzostw Ekwador pokonał gospodarzy 2:0. W poniedziałek faworytem drugiego meczu grupy A będą trzykrotni wicemistrzowie świata. Studio zacznie się o godzinie 16:30, a spotkanie skomentują Maciej Iwański oraz Marcin Żewłakow. Alternatywna transmisja z atmosferą stadionu od 15:50.

20:00 USA – Walia (TVP 1, TVP Sport)

Jako ostatnie na boisko tego dnia wybiegną drużyny, dla których może to być kluczowe starcie w kontekście walki o awans z grupy B do 1/8 finału. Studio od 19:33 w TVP Sport i online oraz od 19:42 w TVP 1. Parę komentatorską stworzą Mateusz Borek i Janusz Michallik. Spotkanie z atmosferą stadionu od 18:50 w internecie.

23:00 Mundialowy wieczór (TVP Sport)

Podsumowanie dnia, w którym będzie można zobaczyć m.in. wszystkie poniedziałkowe gole mundialu. Nie zabraknie też zapowiedzi inauguracyjnego występu Polaków. Program poprowadzi Robert El Gendy.

23:00 Chłopaki z finałów (YouTube TVP Sport)

Nasi dziennikarze wraz z zaproszonymi gośćmi będą dyskutować na temat zbliżającego się pierwszego meczu biało-czerwonych na mundialu.

Wszystkie transmisje zaplanowane na 21 listopada można będzie oglądać w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej, a także w Smart TV oraz HbbTV

Mecze na żywo w TVP 1, TVP Sport i TVP 4K

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *