MediaZapowiedzi TV

Mściciel z Wall Street premierowo w Zoom TV

Premierą tygodnia w Zoom TV będzie film akcji Mściciel z Wall Street. Tytułowym mścicielem jest szary pracownik firmy ochroniarskiej, który będąc oszukanym przez cynicznych bankierów z najsłynniejszej nowojorskiej ulicy, postanawia dokonać na nich spektakularnej zemsty. Jednak Mściciel z Wall Street to nie tylko kino zemsty. Film jest też krytyką otaczającego nas Systemu, czyli świata prawników, urzędników, finansjery i służby zdrowia. W roli głównej występuje popularny aktor kina akcji Dominic Purcell.

 

 

W ramach środowego cyklu filmowego Rozrywkowy Wieczór tym razem komedia Różowa Pantera kontraatakuje z nieodżałowanym Peterem Sellersem w roli inspektora Clouseau.

PREMIERA ZOOM TV

Mściciel z Wall Street

akcja, USA, Kanada 2013
reż. Uwe Boll
wyst.: Dominic Purcell, Erin Karpluk, Edward Furlong

Ochroniarz Jim zostaje oszukany przez bankierów z Wall Street i traci wszystkie swoje oszczędności. Jego żona ciężko choruje, a jego nie stać na zapewnienie jej opieki medycznej. Jim decyduje się na ekstremalne działania i planuje krwawą zemstę na chciwych bankierach.

sobota, 6 lipca / 20:00

PREMIERA ZOOM TV

Sąsiad mój wróg

dokument, Kanada 2018
reż. Jeffrey Hirschfield
wyst.: Brian Dunstan, Wayne Harty, Luke Charles

Seria dokumentalna o kłótniach sąsiedzkich, które tylko z pozoru wydają się banalne. Gdy ludzie, którzy się nie znoszą, mieszkają zbyt blisko siebie, błahe sprawy mogą urosnąć do rangi poważnych problemów. A nawet doprowadzić do prawdziwej tragedii… W każdym odcinku serii poznajemy historię sąsiedzkiego konfliktu, który przerodził się w koszmar.

poniedziałek, 8 lipca / 20:00

sezon 5, odcinki 5-6

Cykl: ROZRYWKOWY WIECZÓR

Różowa Pantera kontraatakuje

komedia, Wielka Brytania 1976
reż. Blake Edwards
wyst.: Peter Sellers, Herbert Lom, Lesley-Anne Down

Inspektor Dreyfus ucieka ze szpitala psychiatrycznego, do którego trafił przez swojego przełożonego, a zarazem największego rywala, detektywa Clouseau. Zamierza zemścić się na inspektorze i w tym celu konstruuje maszynę zagłady, a także stawia ultimatum – tylko śmierć Jacquesa Clouseau powstrzyma unicestwienie całych miast i państw.

środa, 10 lipca / 20:00

Cała prawda: Co zabiło Heatha Ledgera?

dokument, USA 2017
prowadzący: Hill Harper (na zdjęciu)
wyst.: Peter Sellers, Herbert Lom, Lesley-Anne Down

Kolejna część fascynującej serii o niewyjaśnionych wydarzeniach i skandalach, którymi żył cały świat. Zabójstwo Gianniego Versace, śmierć Michaela Jacksona czy ostatnie święta George’a Michaela. W tym odcinku poznamy całą prawdę o śmierci Heatha Ledgera, utalentowanego aktora, prawdziwego człowieka sukcesu, męża i ojca. Jaka tragedia w życiu aktora nie pozwalała mu cieszyć się tym, co miał? Co łączyło go z jedną z bliźniaczek Olsen? Program prowadzi amerykański aktor filmowy i telewizyjny Hill Harper.

czwartek, 11 lipca / 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *