Technologia - Promocje

MSI zdobywa 13 nagród CES 2023 Innovation Awards

Produkty MSI zdobyły siedem nagród w różnych kategoriach, począwszy od gamingu po domowe komponenty i akcesoria audio-wideo, a kolejne sześć zostanie ujawnionych w styczniu 2023 roku.

 

MSI, światowy lider w dziedzinie produkcji sprzętu komputerowego, rozwiązań gamingowych, systemów dla twórców treści, projektantów i biznesu, ma przyjemność poinformować, że jego produkty zdobyły łącznie 13 nagród CES® 2023 Innovation Awards. Wśród wyróżnionych urządzeń znalazły się monitory, laptopy, desktopy i podzespoły komputerowe. Siedem wyróżnionych produktów zostało już ogłoszonych szerokiej publiczności, a pozostałe sześć zostanie ujawnionych 3 stycznia 2023 roku.

Do tegorocznej rywalizacji o nagrody CES Innovation Awards, zgłoszono rekordową liczbę, ponad 2100 produktów i rozwiązań. Ogłoszenie wszystkich wyników nastąpi jeszcze przed targami CES 2023, będących jedną z najważniejszych imprez technologicznych na świecie, która odbędzie się w dniach od 5 do 8 stycznia 2023 roku w Las Vegas w Newadzie.

CES Innovation Awards, którego właścicielem i organizatorem jest Consumer Technology Association (CTA)®, to coroczny konkurs, w którym wyróżnia się wybitne wzornictwo i projekty techniczne w 28 kategoriach związanych z technologiami wykorzystywanymi w produktach konsumenckich. Te najwyżej ocenione otrzymują wyróżnienie „Best of Innovation”. Elitarny grono jurorów, składające się z branżowych ekspertów, w tym przedstawicieli mediów, projektantów i inżynierów ocenia zgłoszone produkty pod kątem innowacyjności, zastosowanych technologii i rozwiązań technicznych, funkcjonalności, estetyki oraz wzornictwa.

Firma MSI zdobyła nagrody CES Innovation Awards w kategoriach „Gaming”, „Urządzenia peryferyjne i akcesoria komputerowe” oraz „Domowe komponenty i akcesoria audio-wideo”.

„Zawsze staramy się, aby nasze produkty zapewniały użytkownikom jak najlepsze, nie tylko gamingowe wrażenia. Chcemy, aby również twórcy treści, biznesowe elity i zwykli konsumenci byli w jak największym stopniu zadowoleni z użytkowania naszego sprzętu. Bycie docenionym, rok po roku, w konkursie CES Innovation Awards za nasze nieustanne dążenie do wprowadzania na rynek przełomowych innowacji i estetycznego wzornictwa to naprawdę wielki zaszczyt” powiedział Sam Chern, wiceprezes MSI ds. marketingu.

Wśród nagrodzonych produktów MSI znalazły się:

MEG TRIDENT X2: Wyróżniony w kategorii „Gaming”

MAG 275CQRX/325CQRX: wyróżniony w kategorii „Urządzenia peryferyjne i akcesoria komputerowe”

Modern MD271UL: Wyróżniony w kategorii „Domowe komponenty i akcesoria audio-wideo”

MEG 342C QD-OLED: Wyróżniony w kategorii „Urządzenia peryferyjne i akcesoria komputerowe”

GeForce RTX™ 4090 SUPRIM LIQUID X 24G: Wyróżniony w kategorii „Gaming”

MEG Z790 GODLIKE: Wyróżniony w kategorii „Gaming”

MEG Ai1300P PCIE5: Wyróżniony w kategorii „Urządzenia peryferyjne i akcesoria komputerowe”

Wyróżnione nagrodami CES 2023 Innovation Awards produkty, wraz z ich opisami i zdjęciami można znaleźć na stronie CES.tech/innovation. Więcej nagrodzonych produktów zostanie ujawnionych i przedstawionych publiczności w styczniu 2023 roku. Nagrodzone produkty zobaczyć będzie można podczas targów CES 2023.

Targi CES 2023 odbędą się w Las Vegas w dniach od 5 do 8 stycznia 2023 r., a w dniach od 3 do 4 stycznia 2023 r., targowe stoiska otwarte będą dla przedstawicieli mediów. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami prezentowanymi przez globalne marki, usłyszeć o przyszłości technologii bezpośrednio od ich twórców, spotkać się z przedstawicielami firm i innymi uczestnikami targów. Na targach zapoznać się będzie można z tym, w jaki sposób innowacje dotyczące zrównoważonego rozwoju, transportu i mobilności, cyfrowej ochrony zdrowia, metaversum i innych dziedzin odpowiadają na największe wyzwania świata. Odwiedzający targi, będą mogli wysłuchać ekspertów z różnych branż podczas prowadzonych na żywo konferencji, w tym szefów takich firm, jak John Deere i AMD. Zajrzyj na stronę CES.tech, aby uzyskać wszystkie aktualne informacje o targach CES 2023 i szczegóły dotyczące rejestracji oraz otrzymać dostęp do serwisu dla mediów, który pozwoli pobierać materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *