Msze święte w Wielkanoc oglądało 1,3 mln wiernych. Rekordowe wyniki kanałów Grupy Polsat

Nabożeństwa w oba świąteczne dni cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Mszę świętą w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 9:00 w Polsat News śledziło prawie 1,1 miliona osób. Mszę dla dzieci o 10:30 w Polsat Rodzina obejrzało prawie 180 tysięcy osób. To najlepsze wyniki nabożeństw od początku ich emisji w obu kanałach Grupy Polsat. Msze święte w Poniedziałek Wielkanocny obejrzało prawie 800 tys. osób.

 

 

 

 

 

Transmisja mszy świętej w Niedzielę Wielkanocną o godz. 9:00 w Polsat News uzyskała 10,4% udziałów w grupie wszystkich widzów oraz 7,4% w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania Polsat News był absolutnym numerem jeden w kraju. Kolejna w zestawieniu stacja konkurencyjna uzyskała o połowę niższe udziały w grupie 4+! To najlepszy wynik od startu emisji mszy w Polsat News w połowie marca.

Rekordowe wyniki uzyskała transmisja mszy świętej dla dzieci w Niedzielę Wielkanocną w Polsat Rodzina. Wybrało ją prawie 180 tysięcy wiernych, co przełożyło się na 1,4% udziałów w grupie 4+ oraz 1,4% udziałów w grupie wiekowej 16-49. To najlepsze wyniki Polsat Rodzina od początku nadawania stacji.

Niedzielne msze w Polsat News i Polsat Rodzina należały do czterech najpopularniejszych transmisji mszy tego dnia w polskiej telewizji.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również transmisje nabożeństw w Poniedziałek Wielkanocny. Mszę świętą w Polsat News śledziło ponad 750 tysięcy widzów (7,63% udziałów w grupie 4+ oraz 5,75% w grupie 16-49), a w Polsat Rodzina prawie 40 tysięcy widzów.

Nabożeństwa transmitowane ze Świątyni Opatrzności Bożej będą również dostępne dla widzów w następną niedzielę o godzinie 9:00 w Polsat News oraz o 10:30 w Polsat Rodzina (msza dla dzieci).

Transmisje mszy są również dostępne w internecie na portalu polsatnews.pl oraz w serwisie IPLA.TV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *