MediaZapowiedzi TV

MTV EMA 2022: Gala MTV EMA 2022 już w najbliższą niedzielę na antenie MTV Polska!

Już tylko kilka dni dzieli nas od finału największego muzycznego święta! Gala MTV EMA 2022 odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 listopada. Transmisję wydarzenia prosto z Düsseldorfu będzie można oglądać na antenie MTV Polska od godz. 21:00. Na scenie zobaczymy plejadę gwiazd z całego świata, a wśród nich nie zabraknie reprezentacji z naszego kraju. W tym roku o statuetkę od fanów polskiej muzyki powalczą Mata, Margaret, Young Leosia, Julia Wieniawa i Ralph Kamiński.

 

Już 13 listopada o 21.00 widzowie MTV Polska będą świadkami największego muzycznego wydarzenia roku! Zwycięzcy zostali już wybrani – wczoraj zakończyło się głosowanie widzów, a w najbliższą niedzielę dowiemy się, kto tym razem skradł serca miłośników muzyki z całego świata. Wydarzenia z Düsseldorfu będą transmitowane na żywo na kanałach MTV w ponad 170 krajach.

Galę wręczenia nagród poprzedzi relacja z czerwonego dywanu, którą będzie można śledzić na antenie polskiej stacji już od 20.00

Na liście nominowanych do nagród królowali Harry Styles, Taylor Swift, Nicki Minaj i ROSALÍA. W niedzielę przekonamy się, czy rzeczywiście to oni okażą się triumfatorami tego wieczoru. Dowiemy się również, kto z kandydatów na „Najlepszego polskiego artystę” lub „Najlepszą polską artystę” otrzyma ten tytuł. W tym roku do walki stanęli Mata, Margaret, Young Leosia, Julia Wieniawa i Ralph Kamiński. W rolę prowadzących MTV EMA 2022 wcielą się natomiast Rita Ora i Taika Waititi.

Gwiazdami, które rozgrzeją publikę w niemieckim PSD Bank Dome są m.in. OneRepublic, Kalush Orchestra, Tate McRae, Bebe Rexha, David Guetta, Gorillaz czy Muse. Na scenie w Düsseldorfie, pojawią się również Julian Lennon, Leomie Anderson oraz Sam Ryder, którzy wręczą statuetki laureatom.

W poniedziałek 14 listopada o godz. 18:00 MTV Polska wyemituje powtórkę transmisji z polskim tłumaczeniem. Tego samego dnia galę będzie można oglądać również w serwisach Paramount+ i Pluto TV na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *