WAŻNEZapowiedzi TV

MTV Music już od października w całej Polsce

Już 17 października br. VIVA Polska zmieni się w MTV Music, kanał muzyczny związany z muzycznym dziedzictwem globalnej marki MTV. Tym samym Viacom International Media Networks wzmacnia swoją pozycję w segmencie muzycznym i rozbudowuje markę MTV w Polsce.
 
MTV Music będzie w pełni lokalnie przygotowanym kanałem muzycznym. Stacja prezentować będzie największe hity międzynarodowych gwiazd i lokalnych artystów, światowej klasy wydarzenia takie jak MTV Video Music Awards, MTV EMA, MTV Movie & TV Awards, relacje z największych festiwali i koncertów w Polsce i na świecie. W świat nowości, gorących plotek i showbiznesu wprowadzi widzów Nina Cieślińska i jej codzienny program newsowy MTV Bites.
Muzyczna propozycja stacji MTV Music będzie uzupełnieniem rozrywkowych programów dla młodzieży oferowanych przez MTV Polska. Wprowadzeniu MTV Music towarzyszyć będzie szeroka kampania marketingowa.
Kanał MTV Music dostępny będzie na platformach większości operatorów kablowych i satelitarnych, zasięg stacji to 7,7 miliona gospodarstw domowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *