Multifoot Ligue 1 Uber Eats w nSport+

Stęskniliście się za Multiligą? Już w sobotę pierwszy raz na naszej antenie zaprezentujemy Państwu Multifoot – symultaniczną transmisję z sześciu toczących się równolegle spotkań Ligue 1 Uber Eats. Emocji w skondensowanym, francuskim wydaniu możecie na antenie nSport+ już od 20:55.

 

W sobotę, 9 stycznia rozegrane zostaną mecze 19. kolejki Ligue 1 Uber Eats, wszystkie o tej samej godzinie. W związku z tym w CANAL+ zadebiutuje Multifoot, czyli transmisja łączona meczów ligi francuskiej. Wydarzenie to rozpocznie się o godzinie 20:55 na antenach nSport+, a moderatorami będą Rafał Dębiński oraz Tomasz Smokowski.

Dwa spotkania w ramach Ligue 1 Uber Eats zostaną również w pełni pokazane na naszej antenie. W CANAL+NOW Krzysztof Marciniak oraz Marek Jóźwiak zaproszą na jeden z hitów tej kolejki – pojedynek Rennes – Olympique Lyon. Piłkarze z Groupama Stadium są dotychczasowymi liderami ligi francuskiej, będąc niepokonanymi już od połowy września. Zawodnicy z Rennes są jednak w bardzo dobrej formie i wygrali w czterech z ostatnich pięciu spotkań.

W CANAL+ FAMILY pokażemy mecz Paris Saint-Germain – Brest. Paryżanie, którzy od niedawna prowadzeni są przez Mauricio Pochettino, zrobią wszystko, aby utrzymać hegemonię we Francji. Po osiemnastu kolejkach zmuszeni są jednak do gonienia rozpędzonych liderów z Lyonu. Pierwsze spotkanie pod wodzą byłego trenera Tottenhamu zakończyło się tylko remisem z St. Etienne. Jak będzie teraz? Pełne spotkanie obejrzycie na naszej antenie od 20:55.

Pozostałe mecze 19. kolejki Ligue 1 Uber Eats obejrzeć można będzie poprzez aplikację CANAL+ telewizja przez internet. Znajdzie się tam między innymi spotkanie Monaco – Angers, Dijon – Olympique Marsylia oraz Nimes – Lille.

Plan transmisji 19. kolejki Ligue 1 Uber Eats

sobota, 9 stycznia

20:55 Multifoot – łączona transmisja meczów 19. kolejki, nSport+ moderacja: Rafał Dębiński, Tomasz Smokowski

20:55 PSG – Brest, CANAL+ Family i CANAL+ telewizja przez internet komentarz: Edward Durda, Michał Bojanowski

20:55 Rennes – Olympique Lyon, CANAL+ NOW komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak

20:55 Monaco – Angers, CANAL+ telewizja przez internet

20:55 Dijon – Olympique Marsylia, CANAL+ telewizja przez internet

20:55 Nimes – Lille, CANAL+ telewizja przez internet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *