Mundial w Rosji na antenach Telewizji Polskiej

Mecze mistrzostw świata w Rosji będzie pokazywać Telewizja Polska. Także następne mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze (2022) znajdą się w ofercie TVP. To tylko część piłkarskich emocji, jakie kibice będą przeżywać podczas transmisji w telewizji publicznej.

 

TVP pokaże w latach 2018-2022 w sumie 227 meczów w tym m.in. 24 spotkania biało-czerwonych w eliminacjach ME 2020 i MŚ 2022.

Na antenach Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć także wszystkie batalie mundiali w 2018 i 2022 roku oraz Euro 2020. Mistrzostwa Starego Kontynentu zaplanowane za cztery lata po raz pierwszy w historii rozegrane zostaną w trzynastu miastach całej Europy. TVP pokaże także decydujące spotkania turniejów finałowych Ligi Narodów.

Jeżeli polscy piłkarze awansują z pierwszego miejsca na mundial w Rosji, 13 listopada zagrają towarzysko w Gdańsku z Meksykiem, natomiast 9 lub 10 listopada w Warszawie z Urugwajem. Z obu tych spotkań transmisje planuje przeprowadzić Telewizja Polska.

TVP posiada również prawa internetowe i mobilne więc transmisje ze wszystkich wymienionych spotkań będzie można na żywo zobaczyć na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *