Kamil Bernacki z Music Box Polska dla SATinfo24.pl

Z przyjemnością przedstawiamy kolejną rozmowę, tym razem z Panem Kamilem Bernackim – PR Managerem z Music Box Polska.

 

Czy są Państwo zadowoleni ze startu Music Box Polska?

Cieszymy się z pozytywnych opinii naszych widzów związanych ze startem znanej im marki kanału muzycznego Music Box – tym razem w polskim wydaniu, przyglądamy się również każdej krytycznej uwadze i nieustannie dbamy o jak najwyższą jakość.

Co było powodem zmiany kanału Music Box Ukraina na Music Box Polska?

Naszym celem było dostosowanie oferty programowej do uwarunkowań rynkowych i dostarczanie widzom audycji zrealizowanych specjalnie z myślą o polskich widzach. Na naszym kanale można znaleźć niecodzienne połączenie gorących premier znanych artystów, wyjątkowe debiuty, jak i klipy z przed lat w najlepszej jakości obrazu. Prezentujemy teledyski najlepszych polskich i zagranicznych artystów, nie brakuje też wyjątkowych propozycji zza wschodniej granicy. Zależy nam na rozwoju stacji w Polsce, mamy sporo planów na przyszłość. Z entuzjazmem obserwujemy reakcje widzów i już nie możemy się doczekać, by zaskoczyć ich naszymi nowościami i prezentacją ramówki w pełnym wydaniu.

Obecnie kanał dostępny jest w sieciach kablowych, a co z Cyfrowym Polsatem i Platforma Canal+?

Intensywnie pracujemy nad rozwojem możliwości dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców. Zależy nam, by jak najwięcej widzów w Polsce miało dostęp do Music Box Polska.

Jakie plany na najbliższą przyszłość ma Music Box Polska?

Premiery nowych programów z polskimi prowadzącymi oraz kontynuację pasm cieszących się pozytywnym odbiorem. Mamy nadzieję, że nowości spotkają się z entuzjastycznym przyjęciem i dodatkowo zachęcą do oglądania nas także przez nowych telewidzów.

Czy na kanale będzie jeszcze więcej polskiej muzyki?

Z całą pewnością będzie jeszcze więcej nowej polskiej muzyki, długo oczekiwanych premier. Natomiast zachowujemy proporcję pomiędzy muzyką polską, zagraniczną i tą pochodzącą od naszych wschodnich sąsiadów.

Obecnie na polskim rynku jest dużo stacji muzycznych, jak Państwo zapatrujecie się na konkurencje?

Bardzo szanujemy telewizyjne stacje muzyczne, które są obecne na rynku od wielu lat, a świadomość ich marek wśród odbiorców w Polsce jest bardzo szeroka. Uważamy, że na polskim rynku telewizyjnym jest miejsce dla różnych kanałów muzycznych. Mamy ambitne plany i lubimy zdrową konkurencję. 🙂

Co chcieliby Państwo przekazać czytelnikom portalu satinfo24.pl?

Serdecznie pozdrawiamy czytelników portalu satinfo24.pl, dziękując za to, że jesteście z nami i zachęcając do dalszego oglądania naszego kanału. Z pewnością nie raz jeszcze Was zaskoczymy!

Rozmawiał: Grzegorz Stapiński

 

Music Box Polska to tylko sprawdzone hity! Dostarczamy klipy najlepszych polskich i zagranicznych artystów oraz najlepszą muzykę zza wschodniej granicy – ekskluzywnie w polskiej telewizji! Ale nie żyjemy tylko teledyskami – mamy newsy ze świata muzyki , mody i kina. Przepytujemy celebrytów, zaglądamy za kulisy show-biznesu, a nasi prezenterzy potrafią podać to wszystko w niepowtarzalnym stylu.

Kanał Music Box Polska należy do Music Box Group – holdingu z siedzibą w Warszawie. Obecnie Music Box Group prowadzi działalność na terenie Polski, Ukrainy, Rosji, Izraela oraz Gibraltaru. „Music Box” mają łączny zasięg pośród 80 milionów odbiorców na całym świecie. Marka „Music Box” ma już prawie 40 lat! Uruchomienie polskiego kanału otwiera nową kartę w naszej historii.

Gdzie ogldać kanał Music Box Polska

– UPC, dekodery Horizon –kanał 723

– UPC, dekodery Mediabox – kanał 798

– VECTRA – kanał 619

– Multimedia – kanał 204

– INEA – kanał 726

– TOYA – kanał 741

– TVK Chopin – kanał 622

– A także w innych polskich sieciach kablowych.

Online: WP Pilot na stronie serwisu

Dystrybutorem kanału jest Pasjatv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *