Music Box Polska już nadaje

W dniu dzisiejszym w południe wystartował muzyczny kanał Music Box Polska, który nadawany jest w sieciach kablowych.

 

Music Box Polska to nowa jakość w polskiej telewizji muzycznej. Music Box Polska gra muzykę, którą kochasz i nie zawahamy się jej zagrać!

Music Box Polska gra to, co najlepsze na świecie, w Polsce i ekskluzywnie- puszczamy klipy zza wschodniej granicy. Najgorętsze listy przebojów, autorskie programy i przeboje z lat 1990-ch i 2000-ch w jakości FULL HD.

 

 

Unikatowy format muzyczny, oryginalne programy rozrywkowe, różnorodne listy przebojów i dużo informacji, przydatnych dla każdego fana muzyki. To wszystko w niesamowitej jakości FULL HD- oferuje nowy polski kanał. Ocenić go już mogą ponad 3 milionów abonentów polskich kablówek, w tym UPC, Vectra, Toya, INEA i wielu innych.

Już wkrótce kanał zamierza zachwycić widzów informacyjno-rozrywkowym kontentem własnej produkcji. Atrakcyjne autorskie programy rozrywkowe o muzyce i show-biznesie staną się ważnym źródłem informacji dla każdego fana muzyki. Wydarzenia, premiery, plotki muzyczne, ciekawi gości i relacje z największych festiwali w całej Europie – to wszystko do zobaczenia na Music Box.

Muzyczny format kanału jest unikatowy dla polskiej telewizji. Repertuar kanału zawiera 60% hitów międzynarodowych, 30% polskich oraz 10% rosyjsko-ukraińskich. Stacja stawia na najwyższej jakości repertuar pop, sprawdzone hity i najbardziej oczekiwane nowości.

Specjalnie cyfryzowane wideoklipy z lat 90-tych i 2000-ch zajmą szczególne miejsce w ofercie kanałuDzięki autorskiej technologii, dostarczamy nieporównywalne jakościowo teledyski, do tej pory sztucznie podnoszone jakościowo do Full HD. Teraz archiwalne klipy Madonny, Jennifer Lopez, Britney Spears, Justina Timberlake, Mariah Carey, Beyonce, Eminema i wielu innych, obejrzymy w prawdziwym Full HD na dużym ekranie.

Muzyka z Rosji, Ukrainy i Białorusi to propozycja, która najbardziej wyróżnia kanał spośród oferty serwowanej przez pozostałe stacje muzyczne. Music Box Polska będzie dostarczać polskim widzom najbardziej aktualne i atrakcyjne teledyski wykonawców ze wschodniej granicy, pośród których będą już znane przez Polaków gwiazdy – n.p., Allj, Feduk, Maruv, Little Big, Alyona Alyona, Kazka i inni.

Notowania muzyczne z Polski i całego świata, to również ważna pozycja w ofercie programowej stacji. Top-20 USA, Top-20 Europe, Chartlist#1, Top Dance Chart, Yearchart – to programy, które znane są już w krajach, gdzie nadaje Music Box. Teraz te listy przebojów będą dostępne i w Polsce – zarówno nowe absolutnie nowe programy: „The Official Polish Top 40” i „Top-20 Ukraine”.

Polskojęzyczny kanał muzyczny to kolejna stacja w portfolio “Music Box Group” – polskiego holdingu telewizyjnego, prezesem i współwłaścicielem, którego jest Eva Soiref. Wcześniej Grupa zarządzała kanałami „Music Box” w Rosji, na Ukrainie, w Gibraltarze oraz Izraelu.

W Polsce do tej pory była dostępna ukraińska wersja kanału, która została zastąpiona przez „Music Box Polska”. Jako marka „Music Box” już działa od 40 lat, a obecnie kanały grupy mają łącznie zasięg 80 milionów odbiorców na całym świecie.

„Otwarcie polskiego kanału to kolejny krok w rozwoju „Music Box Group” i podboju europejskiego rynku. Bardzo intensywnie pracowaliśmy nad uruchomieniem polskojęzycznej wersji stacji. Mamy niewielki zespół, składający się z prawdziwych zawodowców, byłych pracowników najpopularniejszych polskich kanałów TV oraz międzynarodowych wytwórni. Wszyscy jesteśmy wielkimi fanami dobrej muzyki i jestem przekonany, że podbijemy serca polskich widzów, zwłaszcza tych, którzy jak ja wyrośli na starej dobrej Vivie” – dodaje Serhij Kobel, dyrektor programowy i zarządzający „Music Box Group”. 

Dystrybutorem „Music Box Polska” jest firma Pasja TV (www.pasjatv.pl).

GDZIE NAS OGLĄDAĆ

UPC, dekodery Horizon – #723
UPC, dekodery Mediabox – #798
VECTRA – #619
Multimedia – #204
INEA – #726
TOYA – #741
TVK Chopin – #622
A także w innych polskich sieciach kablowych.

Music Box Polska zastąpił Music Box UA ukraiński kanał muzyczny nadawany od 2007 roku, który cieszy się dużą popularnością na polskim rynku. To tylko taniec, muzyka taneczna oraz światowy i krajowy show-biznes jak również wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach. Music Box UA to jeden z najbardziej popularnych na Ukrainie kanałów muzycznych. Najczęściej oglądany przez widzów w wieku od 14 – 49 lat.

 

One thought on “Music Box Polska już nadaje

  • 23 stycznia 2021 o 12:30
    Permalink

    kiedy pędzie ten kanal cyfrowy polsat

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *