Music Box Polska w Canal+!

Kanał Music Box Polska z dniem 1 września został udostępniony Abonamentom Platformy Canal+. Kanał Music Box Polska znajduje się na pozycji 209 w dekoderach.

 

Dołączenie kanału do pakietu telewizji satelitarnej CANAL+ jest kolejnym krokiem w zakresie dalszego poszerzenia dystrybucji Music Box Polska, po wejściu na satelitę Eutelsat (Hot Bird). Oferta stacji Music Box Polska, emitującej najlepszą muzykę w jakości Full HD przez 24 godziny na dobę, jest dostępna dla abonentów CANAL+ na pozycji numer 209.

Music Box Polska jest obecnie jedynym kanałem telewizji muzycznej dostępnym na satelicie, emitującym unikalne połączenie aktualnych hitów i premierowych teledysków, najciekawszych klipów zza wschodniej granicy oraz poddanych cyfryzacji teledysków z lat 1990-2000. Na widzów kanału czekają ponadto wiadomości ze świata muzyki, mody i kina, wywiady z celebrytami, plotki z show-biznesu, audycje rozrywkowe oraz zachwycający prezenterzy. Wyselekcjonowane jakościowo klipy najlepszych wykonawców muzyki popularnej i alternatywnej oraz debiutanci. Ponadto niespotykani nigdzie indziej wykonawcy z rynku rosyjskojęzycznego. Rozrywka w najczystszej postaci 24/7.

Music Box Polska należy do Music Box Group – holdingu z siedzibą w Warszawie, który prowadzi działalność w Polsce, Rosji, Gibraltarze, Izraelu i na Ukrainie. Nasze kanały łącznie mają zasięg około 90 milionów odbiorców na całym świecie. Marka „Music Box” ma już prawie 40 lat!

Parametry satelitarne sygnału:

Satelita Eutelsat (HotBird): 13°E

10.834 GHz

polaryzacja: SR: 27.5 Ms, FEC: 3/4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *