Music Box Polska w Canal+

 Jak dowiedział się portal SATinfo24.pl, muzyczna stacja Music Box Polska już od września wzbogaci ofertę programową Canal+.

 

Będziemy dostępni dla klientów Canal+ już od początku września. Co do pozycji na liście kanałów uzyskaliśmy następująca odpowiedz: To zostanie ogłoszone w oficjalnym komunikacie z końcem sierpnia. – Music Box Polska

Przypomnijmy iż:Zaledwie po siedmiu miesiącach obecności kanału Music Box Polska w sieciach kablowych, wśród operatorów telewizji cyfrowej, a także na platformie telewizji internetowej, stacja będzie dostępna na satelicie HotBird. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i przybywającym prośbom o zwiększenie dostępności kanału, kojarzonego wśród fanów muzyki z doskonałą jakością obrazu i dźwięku przez 24 godziny na dobę, Music Box Polska decyzją o wejściu na satelitę, chce zapewnić dostęp do swojej oferty możliwie jak najszerszemu gronu odbiorców w Polsce i nie tylko.

Oficjalne włączenie sygnału Music Box Polska na parametrach satelitarnych HotBird, nastąpi 1 września 2021 r.

Music Box Polska będzie jedynym kanałem telewizji muzycznej dostępnym na satelicie, emitującym unikalne połączenie premierowych teledysków doskonale znanych artystów z propozycjami debiutantów, najciekawsze klipy zza wschodniej granicy oraz poddane cyfryzacji teledyski z lat 1990-2000. Nie zabraknie jak zawsze dobrze dobranej muzyki polskich wykonawców i światowych premier od uwielbianych idoli.

Parametry satelitarne sygnału:

Satelita Eutelsat: 13°E,

Transponder: 11600,

Modulacja: DVB-S2, 8PSK,

Częstotliwość downlink: 10.834 GHz

Polaryzacja: V-pionowa,

SR: 27.5 Ms,

FEC: ¾.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *