BadaniaRadio

MUZO.FM ze znaczącym wzrostem słuchalności

MUZO.FM osiągnęło 85% wzrost słuchalności co sprawia, że radio pnie się do góry! W grupie wiekowej 16-49 radio MUZO.FM uzyskało udziały na poziomie ponad 1%, co jest najlepszym wynikiem w historii stacji.

 

Według danych ostatniej fali badań Radio Track Milward Brown w rankingu ogólnopolskim obejmującym stacje ogólnopolskie i sieci radiowe radio MUZO.FM osiągnęło znaczny, bo aż 85% wzrost wyników słuchalności w porównaniu do I kwartału 2020roku!

Radio MUZO.FM w grupie Polska 15+ pobiło swój rekord i za I kwartał 2021r. udział w rynku wynosił 0,68%, natomiast w grupie komercyjnej Polska 16-49 udział przekroczył 1%, co również jest najlepszym wynikiem od czasu powstania radia.

„Cieszymy się, że słuchacze coraz częściej włączają nasze radio, bo dzięki nim mamy mega motywację do pracy! Widząc tak dobre wyniki, wiemy, że nie możemy zwalniać tempa, a iść dalej i dawać jeszcze więcej!” mówi Marcin Bisiorek, Dyrektor programowy radia MUZO.FM.

Od stycznia, od poniedziałku do piątku, w godz. 13-16, MUZO.FM prezentuje nowy program „LUNCH BOX”, w którym Jarek „Wendro” Wendrowski i Przemek Jaworski nawijają i nakręcają najlepsze kawałki w mieście oraz rozmawiają ze słuchaczami należącymi do MUZO Klubu.

Bez zmian od poniedziałku do niedzieli o 20:00 MUZO.FM zaprasza na audycje autorskie:

– Poniedziałek – „Happy Noise”, na początek tygodnia brzydkie kawałki, prezentuje Marcin „Bisior” Bisiorek.

– Wtorek – „Muzo Port” – bezpieczna przystań na oceanie muzyki, na rejs zaprasza Robert „Pegaz” Zawieja.

– Środa – „Restart” – najlepsza audycja o popkulturze w polskim eterze, gry seriale, komiksy i filmy prezentuje Radek Nałęcz

– Czwartek – „Muzo Trip” – muzyczne doładowanie w wykonaniu Ani Nowaczyk.

– Piątek – „Sampler” i najlepsze kawałki na początek weekendu od Michała Cieślika

– Sobota – „Let’s Dance” – nawet w domu można posłuchać dobrych kawałków na imprezę, te słuchaczom zaprezentuje Paweł „Oxan” Oksanowicz.

– Niedziela – „#JazzDivision” – czyli najlepsze jazzowe kawałki i moc improwizacji, prowadzi Jarek „Wendro” Wendrowski.

Na fanów dobrych kawałków czeka również kanał MUZO.TV w serwisie YouTube – wystarczy wpisać w przeglądarkę adres MUZO.TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *