"My3": Cleo opowiada o dzieciństwie: "Byłam chłopczycą!"

W najbliższym odcinku programu „My3” gościem specjalnym będzie wokalistka, autorka tekstów i uczestniczka „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami” – Cleo. Naczelna Słowianka Polski opowie o tym, jak to jest mieć brata bliźniaka:
 
„Mam brata bliźniaka Piotra, z którym się świetnie dogadujemy. Mamy podobne charaktery, ale różnimy się zainteresowaniami. On ma umysł ścisły, zawsze był związany z matematyką, fizyką, a mnie ciągnęło bardzo w ten świat artystyczny, czyli malarstwo, fotografię i oczywiście muzykę. Mój brat nie śpiewa, zdarzało mu się pod prysznicem. Słyszałam i dobrze sobie radził nawet, ale chyba aż tak bardzo nie ciągnęło go do muzyki.

Świetnie się dogadujemy. Przyznam szczerze, że mieliśmy taki czas gdy dorastaliśmy, że troszeczkę się kłóciliśmy, ale zawsze trzymaliśmy się razem. Nawet jak się pokłóciliśmy i pobiliśmy i mieliśmy dużo siniaków to później ściemnialiśmy naszym rodzicom, że nic się nie stało.
Cleo zdradzi też dziewczynom i dzieciom zgromadzonym w studio, że w dzieciństwie była chłopczycą:
Byłam chłopczycą, oczywiście, że tak….był taki moment, że przerosłam mojego brata o głowę i poczułam się bardzo pewnie, więc trochę go biłam, ale później mój brat mnie przerósł i te role się odwróciły”.
Poza tym Natka, Jula i Gefi pokażą jak w prosty sposób przygotować gorącą czekoladę. jak narysować najlepsza laurkę na świecie, a także jak przy pomocy flamastrów ożywić swoje paznokcie oraz jak samodzielnie zrobić tiulowy pompon.
W niedzielnym odcinku gościem specjalnym programu „My3” będzie Mateusz Kufel „Koffi”, człowiek, który przebiegł maraton kozłując dwie piłki do koszykówki. Bohater opowie o swojej wyjątkowej pasji, jaką jest wykorzystywanie iluzji i freestyle’u w specyficznym posługiwaniu się piłką do kosza. Prowadzące oczarowane zdolnościami Mateusza nakłonią gościa do zdradzenia tajników swojego nietypowego hobby.
Ponadto w programie dziewczyny wybiorą się do wrocławskiego zoo, gdzie dowiedzą się dlaczego foki pływają do góry brzuchem? Ile ryb dziennie jedzą oraz czy boją się ludzi. Podczas wspólnej rozmowy z dziećmi zgromadzonymi w studio Natka, Jula i Gefi poruszą temat hejtu oraz anonimowości w sieci.
Program „My3” w sobotę i niedzielę o 7:45 na antenie Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *