Technologia - Promocje

myPhone na Google Developer Days

Radosław Trzeba, wiceprezes firmy myPhone, nagrodzonej European Android Award, był gościem specjalnego panelu dyskusyjnego na Google Developer Days w Krakowie. W trakcie wydarzenia Jason Titus z Google, podkreślił duży wkład polskiej spółki we współtworzenie Androida.
 
Najnowsze produkty, aktualizacje platform dla deweloperów i znani eksperci Google z całego świata – za nami największa konferencja w Europie dla osób skupionych wokół technologii Google. Specjaliści z Mountain View podzielili się z uczestnikami wydarzenia najważniejszymi informacjami na temat Androida Oreo, usprawnieniami istniejących funkcji i narzędzi deweloperskich, a także spostrzeżeniami po tegorocznej konferencji Google I/O.
W specjalnym panelu dyskusyjnym na temat wykorzystania narzędzi Google w biznesie, któremu przewodził Jason Titus, występował Radosław Trzeba, wiceprezes firmy myPhone. Podczas rozmowy prelegenci zgodzili się, że możliwości wykorzystania narzędzi Google w biznesie oraz Androida jako open-source’owej platformy – stawiają przed nowymi biznesami niewiarygodne możliwości rozwoju. myPhone przedstawiony został jako jedna z firm, które mają istotny wpływ na rozwój i popularyzację systemu Android za sprawą dostarczania zoptymalizowanych urządzeń mobilnych.
myPhone – lider w swojej branży w kraju jest laureatem nagrody European Android Award przyznawanej przez Google za dbanie o dobrą jakość systemu, wspieranie rozwoju platformy oraz ścisłą współpracę z Google przy wdrażaniu własnych produktów.
W 2016 roku myPhone podpisał z Google porozumienia MADA – Mobile Application Distribution Agreement. Dzięki spełnianiu wymogów autorów Androida wszystkie modele smartfonów producenta posiadają certyfikację Google Mobile Services (GMS), dającą oficjalny dostęp do funkcjonalności systemu (na przykład sklepu Google Play i innych aplikacji tworzonych przez giganta).
Google Developer Days to największa konferencja Google w tym roku w Europie. Wydarzenie w Krakowie zgromadziło ponad 2 tys. uczestników: programistów, osób skupionych wokół technologii Google oraz specjalistów Google z całego świata. #GDDEurope
Więcej informacji na  www.myphone.pl

Jeden komentarz do “myPhone na Google Developer Days

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *