myPhone Halo Q+ dostępny w ofercie Plusa

myPhone Halo Q+, klasyczny telefon ze stacją ładującą, który swoją premierę miał w styczniu, jest już dostępny w ofercie sieci Plus. To pierwszy model marki u tego operatora.

 

myPhone Halo Q+ jest dostępny w wielu wariantach sieci: zarówno w abonamencie, na raty jak i w ofercie mix i można mieć go już od 1 zł.

Przypomnijmy, model Halo Q+ to zupełna nowość marki myPhone w kategorii modeli klasycznych. Stanowi ciekawe rozwiązanie dla osób starszych i poszukujących tradycyjnych, prostych w obsłudze telefonów. Z tego względu Halo Q+ został wyposażony w duży ekran 2,8’’, sporych rozmiarów klawisze i obrazkowe menu. Absolutną ciekawostką i nowością w tej serii telefonów jest stacja ładująca z funkcją przywoływania słuchawki. Opcja pomaga odnaleźć telefon, gdy ten np. zawieruszył się w domu. Wystarczy nacisnąć na stacji jeden przycisk, który uruchamia w słuchawce dźwięk informujący o jej położeniu.

Ponadto telefon posiada programowalny przycisk SOS, aparat 2 Mpx oraz fotokontakty, co również stanowi dodatkowy atut. Halo Q+ jest wyposażony w modem 3G umożliwiający korzystanie z przeglądarki www, skrzynki e-mail i wysyłanie MMS-ów. Za czas działania telefonu na jednym cyklu ładowania odpowiada pojemna bateria 1400 mAh.

Dzięki temu, że myPhone Halo Q+ wszedł do oferty Plusa, urządzenia mPTech możemy znaleźć już w portfolio czterech największych operatorów w kraju (dostępne są jeszcze w Play, T-Mobile i Orange).

Szczegóły o ofertach u operatorów, a o myPhone Halo Q+ więcej na https://www.myphone.pl/product/myphone-halo-q-plus/.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *