myPhone Halo S typu „slider” dołącza do oferty marki

Ofertę marki myPhone wzbogaca klasyczny model Halo S z rozsuwaną klawiaturą numeryczną. Dzięki ciekawej konstrukcji urządzenie jest wyposażone w przestronny i czytelny ekran 2,8 cala, zachowując jednocześnie niewielkie rozmiary obudowy, co gwarantuje wygodę użytkowania. Telefon dostępny jest w cenie 169 złotych w sklepie producenta i warto na niego zwrócić uwagę przynajmniej z kilku względów.
 

myPhone Halo S to pierwszy model marki o konstrukcji typu „slider”. Jest doskonały dla osób, które chcą mieć telefon z dużym ekranem, a jednocześnie nie mogą rozstać się z tradycyjną klawiaturą do pisania SMS-ów. Ponadto, taka słuchawka zawsze przykuwa uwagę i jest równie wygodna co telefon z klapką. Przykładowo – dzięki przesuwanej, chowanej klawiaturze, eliminowane jest ryzyko kliknięcia w klawisze podczas noszenia telefonu w kieszeni lub torebce. Ponadto – wysuwanie i chowanie klawiatury jest równoznaczne z automatycznym zablokowaniem lub odblokowaniem telefonu oraz odebraniem, bądź kończeniem połączenia, co w znacznym stopniu wpływa na wygodę użytkowania.
myPhone Halo S dzięki dużemu ekranowi 2,8 cala (240×320 px), nie męczy wzroku, a czytanie wszelkich komunikatów oraz pisanie sms-ów są wyjątkowo łatwe. Komfort obsługi potęgują: duże klawisze, opcja ustawienia 8 fotokontaktów oraz stacja ładująca. W efekcie, aby dłużej używać telefon wystarczy odłożyć go do bazy podłączonej do gniazdka (w zestawie znajduje się również adapter do tradycyjnego ładowania). Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie może z powodzeniem pełnić rolę telefonu domowego oraz komórki.
Nowość od myPhone posiada akumulator o dużej pojemności 1000 mAh, zapewniający długi czas użytkowania na jednym cyklu ładowania, nawet przy korzystaniu z wielu funkcji jednocześnie.
Halo S jest wyposażony również w aparat VGA umożliwiający zachowanie ważnych momentów na dłużej oraz w inne funkcje, które stanowią znaczne ułatwienie zarówno dla osób starszych, jak i młodszych. Mowa np. o przycisku funkcyjnym SOS dającym możliwość nawiązania połączenia / wysłania wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanego numeru za pomocą jednego kliknięcia. To rozwiązanie stanowi świetne zabezpieczenie w razie niespodziewanych sytuacji i zagrożenia. Urządzenie wyposażono także w radio FM, latarkę oraz Bluetooth, dzięki któremu m.in. podłączymy zestaw głośnomówiący w aucie. Telefon posiada 32 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD o dodatkowe 32 GB.
myPhone Halo S dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej, w cenie 169 zł.
Więcej szczegółów na temat modelu na http://www.myphone.pl/product/myphone-halo-s/, a o pozostałych urządzeniach na stronie marki: www.myphone.pl

4 thoughts on “myPhone Halo S typu „slider” dołącza do oferty marki

 • 29 maja 2018 at 11:46
  Permalink

  Super, bardzo lubiłem te modele, byłe mega wygodne 😀 Aż się łezka w oku kręci

  Reply
 • 30 maja 2018 at 10:11
  Permalink

  Na pewno znajdą się chętni w przedziale powyżej 50+ , wygodne fizyczne klawisze i podstawka ładująca

  Reply
 • 1 czerwca 2018 at 10:27
  Permalink

  Cenowo wypada atrakcyjnie, a specyfikacja też bardzo w porządku.

  Reply
 • 7 czerwca 2018 at 13:48
  Permalink

  Faktycznie ciekawa propozycja, ja zastanawiam się nad kupnem tego modelu.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *