„Na pożarcie w Rock Radiu” – nowy, poranny konkurs już na antenie

Od poniedziałku, 16 listopada br. w specjalnym konkursie Rock Radia można wygrać śniadanie z dostawą do domu. Do zabawy pod hasłem „Na pożarcie w Rock Radiu” słuchacze mogą zgłaszać swoich bliskich, którzy zmierzą się na antenie z serią nietypowych pytań zadawanych przez Jana Bajorka.

 

Dziś – w poniedziałek, 16 listopada na antenie Rock Radia pojawił się nowy, poranny konkurs „Na pożarcie w Rock Radiu”, przygotowany z myślą o wszystkich głodnych i odważnych. Słuchacze rozgłośni, którzy chcą zamówić dla kogoś śniadanie z dostawą do domu, mogą wskazać taką osobę poprzez specjalny formularz na stronie internetowej rockradio.pl – i podsunąć ją „Na pożarcie w Rock Radiu”.
Ze zgłoszonymi do zabawy osobami porozmawia Jan Bajor Bajorek w audycji „Powstanie Rock Radia”, nadawanej w godz. 6:00-10:00, zadając im serię niewygodnych pytań.

Szczegóły i regulamin zabawy można znaleźć na rockradio.pl.

Nowy konkurs Rock Radia, który potrwa do 27 listopada br., wspiera promocja na antenie,na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku, a także kampania internetowa na portalach Onet.pl i WP.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania i kreacje przygotował zespół marketingu Grupy Radiowej Agory.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *