Nadchodzą myPhone Prime 3 i FUN 8

myPhone wprowadzi do oferty pierwszy model z notchem – niemal 6,2-calowy smartfon, czyli właśnie Prime 3. W sumie, przedstawiciele marki myPhone podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie zaprezentują trzy nowe urządzenia. Ich premiera zapowiadana jest na 25 lutego. Zobaczymy też świeże urządzenia marki HAMMER, które swoje premiery miały w ostatnim czasie.

 

Polskiej spółki mPTech, odpowiedzialnej za marki myPhone, HAMMER oraz techBite, w Barcelonie po prostu nie może zabraknąć. Hiszpańskie targi już od kilku lat są dla firmy areną kluczowych premier oraz miejscem prezentacji najnowszych osiągnięć. Tak będzie i w tym roku ponieważ na wydarzeniu swój debiut mają mieć trzy nowe modele myPhone: Prime 3, Prime 3 Lite oraz FUN 8.

Prime 3 oraz Prime 3 Lite to modele z niemal 6,2-calowym ekranem (6,18’’) oraz notchem. W efekcie będą to pierwsze modele myPhone z charakterystycznym wcięciem i tak dużym ekranem. Jak nazwy sugerują, wersja Prime 3 będzie bogatszym wariantem w porównaniu do Lite. Podczas MWC 2019 zadebiutuje również myPhone FUN 8 – kolejny model z popularnej rodziny 5-calowych smartfonów marki. Możliwe, że pokazane zostaną też inne urządzenia, których premiery nastąpią w późniejszym czasie. Stoisko producenta – CS142 – z pewnością ubogacą też ostatnio wprowadzone na rynek modele HAMMER (Active 2, Active 2 LTE, Patriot, Patriot+, HAMMER 4, HAMMER 4+) oraz urządzenia techBite.

Parametry oraz możliwości nowych urządzeń zostaną ukazane już pierwszego dnia targów, czyli 25 lutego.

Spółka mPTech, właściciel marek myPhone, HAMMER i techBite, wystąpi na targach MWC w Barcelonie już po raz piąty. Stoisko z nowościami myPhone oraz HAMMER ma numer CS142 i będzie mieściło się w części Congress Square.

Mobile World Congress w Barcelonie to jedna z największych światowych imprez branży. Odbywające się od 1987 roku targi przyciągają setki wystawców i tysiące gości.

Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach od 25 do 28 lutego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *