Nadchodzi premiera trzeciej serii „Down the road”! Kim są jej bohaterowie?

Już 26 września w serwisie Player.pl oraz 3 października na antenie TTV zadebiutuje trzeci sezon programu „Down the road”, w którym grupa osób z zespołem Downa wyrusza w podróż życia z Przemkiem Kossakowskim. Bohaterowie tego formatu już dwa razy podbili serca widzów! Tym razem trasa premierowej serii prowadzi przez szlaki orientalnej Turcji. Kim są uczestnicy „Down the road 3”?

 

W tym programie naprawdę wszystko zaskakuje: szczere opinie i reakcje uczestników, a także sposób, w jaki patrzą na rzeczywistość. Tym razem grupa uczestników jest najbardziej zróżnicowana. Znajduje się w niej para będąca ze sobą przed programem, czyli Agnieszka i Tomek: najstarszy, Paweł ma 44 lata, a najmłodsza, Paulina – 22 lata. Zespół w trasie uzupełni też trójka odważnych osób: Daria, Przemek i Bartek. Towarzyszyć im będzie, niezmiennie, Przemek Kossakowski.

Paulina ma 22 lata i urodziła się w Walentynki. Lubi tańczyć i śpiewać. W programie dała ekipie lekcję stylu, klasy i opanowania w każdej sytuacji. Marzy o tym, żeby zostać gwiazdą!

Daria bardzo szybko została okrzykniętą nową Szefową zespołu w trasie. Ma 38 lat, jest silną, samodzielną i niezależną kobietą.

Agnieszka to niewątpliwie najwrażliwsza dusza w tej drużynie. Ma 23 lata, a od dziesięciu jest w związku z Tomkiem, którego widzowie również poznają w programie. Aga jest sportsmenką – uprawia lekkoatletykę i narciarstwo alpejskie z wielkimi sukcesami.

Bartek ma 28 lat i duszę artysty. Kocha poezję, sporo czyta, a swoimi przemyśleniami i refleksjami nie raz zaskoczy widzów „Down the road”!

Paweł ma 44 lata, ale… nie czuje się jeszcze stary. Interesuje się sportem, historią i wszystkim, co wiąże się z rycerstwem. Przyznaje, że jest fanem wszystkich kobiet.

Tomek ma 21 lat, uwielbia sport, a przyszłości chciałby zostać stolarzem. Ma swój zestaw barmański i nie zawaha się go użyć! W programie swoją przygodę życia przeżyje u boku Agnieszki, z którą tworzy parę od 10 lat.

Przemek ma 29 lat i na co dzień pracuje w przedszkolu integracyjnym. Poza tym jest muzykiem. Ma nawet własny zespół, który nazywa się „Piona”. W programie chce przeżyć przygodę i odnaleźć miłość życia.

Seria zadebiutuje na antenie TTV w niedzielę, 3 października o godz. 22:00. Odcinki dostępne również będą od 26 września w serwisie Player.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *