MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Nadjeżdża 2. sezon "Nauki jazdy" w TTV

Jedynka, gaz i ruszamy w nowy sezon kultowego programu, który ponownie zaparkuje w telewizorach w całej Polsce.

 

 

 

Do znanej z pierwszej serii ekipy  instruktorów: spontanicznej Anetty Gniezińskiej, stoickiego Zbigniewa Chrzana i uszczypliwego Łukasza Kmiecika,  dołączy przebojowa blondynka  Justyna Kalisz. Poprowadzą oni dwie grupy kursantów z Krakowa i Śląska. Nauczyciele kandydatów na kierowców znani są z nieszablonowych metod nauczania.  Ich podopieczni powinni być zatem gotowi na łapanie zakrętów na gokartach, karne pedałowanie na rowerach i ćwiczenia z… wiosłami!

Tym razem na wyboistą drogę po prawo jazdy wyruszy między innymi Kacper  lubiący  szybką jazdę i nie przebierający w słowach. Z wybiegu wprost do samochodu wskoczy czarująca modelka Malwina. Czy cięty jezyk Karoliny, który da się poznać instruktorom jak również innym uczestnikom  ruchu drogowego, pomoże jej uzyskać licencję na prowadzenie pojazdów mechanicznych kategorii „B”? W eLce zasiądzie również puszysta rodzina, która zawalczy nie tylko o prawo jazdy, ale i o swoje zdrowie. Zobaczymy też jak wygląda jazda po wietnamsku z Quenem, właścicielem azjatyckiej restauracji. Fani serii na pewno ucieszą się, że pani Halinka, rencistka z Tarnowa nie poddała się po porażkach z poprzedniego sezonu i po raz kolejny stanie do nierównego pojedynku ze znakami drogowymi.

Czy czeka ich jazda bez trzymanki i naprawdę niebezpieczne zakręty? Sprawdzimy w każdy wtorek w TTV.

W pierwszym odcinku poznamy szczęśliwców, którzy przedarli się przez bezdroża castingu.  Na drodze po wymarzone prawo jazdy staną już tylko ich własne słabości.

Na szczęście n owi kursanci trafią pod skrzydła fantastycznej czwórki instruktorów Anetty Gniezińskiej, Justyny Kalisz, Zbyszka Chrzana i Łukasza Kmiecika.

Kamery będą towarzyszyć kursantce Malwinie, zawodowej modelce, która gdyby jeździła tak jak wygląda, to już dawno ścigałaby się w Formule 1. Niestety, na razie najlepiej wychodzi jej rozjeżdżanie kolejnych niewinnych pachołków.

Anetta spróbuje spacyfikować krnąbrnego Kacpra, któremu wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy. Z kolei Łukasz Kmiecik trafi na Kubę — młodego adepta sztuki fryzjerskiej. Kto kogo pierwszy „ogoli” z cierpliwości?

ELką i życiem Justyny Kalisz zamiesza Andrzej Bańdo, pieszczotliwie zwany „Bandytą”. To znany krakowski barman, który z powodu wiecznej balangi nie miał jeszcze okazji zrobić prawa jazdy.
Powróci pani Halinka, niezrażona porażkami w poprzedniej edycji, rozpocznie swoją 41 godzinę nauki.

Uwaga wszyscy kierowcy — już we wtorek na polskie drogi wyjadą kursanci „Nauki jazdy” TTV!

PREMIERA 5 września, wtorek 22:00

Powtórki: piątek 22:45, sobota 20:00, niedziela 17:15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *