Nagroda „Bo wARTo!” RMF Classic dla najlepszego animatora kultury

Z okazji jubileuszowej, 10. edycji Plebiscytu „MocArty RMF Classic”, 9 grudnia stacja ogłosi wyjątkową odsłonę konkursu, stanowiącego od lat część tego projektu. Tym razem nagroda trafi do najlepszego Animatora kultury w Polsce.

 

 

 

 

To konkurs o Nagrodę Specjalną „Bo wARTo!”, który dotychczas adresowany był do młodych, zdolnych twórców ze świata filmu. Jego laureatami byli aktorzy, reżyserzy i kompozytorzy muzyki filmowej.

– Ranga 10. edycji „MocArtów RMF Classic” stawia przed nami nowe wyzwania. Postanowiliśmy wyjść poza dotychczasową formułę i docenić pracę o wiele szerszego grona ludzi związanych z kulturą i sztuką. mówi Dyrektor Programowy RMF Classic Paweł Pawlik.

Tegoroczna edycja konkursu skierowana jest do młodych twórców ambitnych projektów artystycznych oraz edukacyjnych, szczególnie w małych ośrodkach i instytucjach. Stacja chce pokazać i docenić pracę tzw. Animatorów kultury.  Założeniem projektu jest znalezienie ciekawych osobowości, które swoimi pomysłami i energią aktywizują lokalne społeczności i wzbogacają ofertę kulturalną Polski.

Zgłoszenia przyjmowane są zarówno od słuchaczy RMF Classic jak i od instytucji czy organizacji, które chciałyby pochwalić się osiągnięciami swoich pracowników czy współpracowników.  Swoich kandydatów można zgłaszać przez stronę www.rmfclassic.pl.

Zwycięzcę wyłoni Jury złożone z doświadczonych managerów kultury oraz społeczników. Sama nagroda to, oprócz honorowej statuetki „MocArta”, czek na  10 000 euro.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagrody „Bo wARTo! 2019” nastąpi podczas uroczystej gali „MocArtów RMF Classic 2019”, 9 marca 2020 roku, w restauracji Concept 13 w Warszawie.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.rmfclassic.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *