Technologia - Promocje

Nagrody o łącznej wartości 80 tysięcy zł do wygrania w konkursie Huawei Szczęśliwa 8

Codziennie, przez 8 tygodni, kupon o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie huawei.pl, a raz w tygodniu smartfon Huawei P40 Pro – to nagrody, które można wygrać w konkursie Huawei Szczęśliwa 8. Konkurs zostanie zwieńczony wielkim finałem, w którym będzie można wygrać nagrodę główną o łącznej wartości 18 tysięcy zł. Aby zdobyć nagrody, wystarczy pobrać aplikacje, odpowiedzieć na pytanie kreatywne i zamieścić odpowiedź w komentarzu pod postem w Społeczności Huawei, załączając także zrzut ekranu udowadniający pobranie jednej z promowanych w danym tygodniu aplikacji. Konkurs potrwa do 30 czerwca.

 

 

 

Od dziś co tydzień, przez 8 kolejnych tygodni, w Społeczności Huawei będzie pojawiał się nowy post nawiązujący do jednej z 8 kategorii aplikacji w Huawei AppGallery. W każdym poście będzie pojawiało się również pytanie kreatywne, na które należy odpowiedzieć, by powalczyć o atrakcyjne nagrody.

Aby wygrać jedną z nich, wystarczy pobrać aplikację z wybranej kolekcji, odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu pod postem w Społeczności oraz wstawić zrzut ekranu pobranej aplikacji. Codziennie jeden najbardziej kreatywny komentarz zostanie nagrodzony kuponem o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym huawei.pl, natomiast najbardziej kreatywny komentarz w całej kategorii z danego tygodnia – najnowszym flagowym smartfonem Huawei P40 Pro.

W tym tygodniu, do 12 maja, należy pobrać jedną z aplikacji z kolekcji „Czas na zakupy!”: https://awap3.jos.hicloud.com/appdl-amp-dre/campaignpreview/99d96a36-39a3-4c87-b804-dab9b5348f25/index.html (link działa wyłącznie na smartfonach, ponieważ kieruje do Huawei AppGallery), zrobić zrzut ekranu wybranej aplikacji oraz odpowiedzieć na pytanie, które znajduje się na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_28047/. W tym tygodniu pytanie brzmi: „gdybyś mógł kupić przez tę aplikację cokolwiek zapragniesz (w granicach prawa i zdrowego rozsądku), to co by to było?”.

Konkurs Szczęśliwa 8 zakończy się rundą finałową, w którym do wygrania będą różne produkty Huawei – laptop, tablet, smartfon, smartwatch i słuchawki – o łącznej wartości 18 tysięcy zł. Szczegóły dotyczące finałowego zadania konkursowego zostaną podane w czerwcu.

 Co tydzień post i pytanie w Społeczności będą dotyczyć innej kolekcji w Huawei AppGallery:

  1. 05-12.05 Zakupy
  2. 05-19.05 Gry
  3. 05-26.05 Filmy i muzyka
  4. 05-02.06 Fitness, medytacja, joga
  5. 06-09.06 Fotografia
  6. 06-16.06 Książki i newsy
  7. 06-23.06 Produktywność – aplikację ułatwiające życie
  8. 06-30.06 Podróże

Regulamin i wszystkie szczegóły konkursu znajdują się na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_28047/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *