MediaZapowiedzi TV

Nagrody People’s Choice Awards 2022 na kanale E!

E! ogłosiło, że zdobywczyni nagród Emmy i Grammy piosenkarka, autorka tekstów, raperka i aktorka Lizzo otrzyma nagrodę “The People’s Champion” podczas gali People’s Choice Awards 2022. Pięciokrotnie nominowana do nagrody People’s Choice Awards, Lizzo zostanie doceniona za swój przełomowy wkład w muzykę i telewizję, a także za jej zaangażowanie w promowanie ogólnej różnorodności i inkluzywności w zakresie rasy, płci, seksualności i rozmiaru. Gala People’s Choice Awards 2022 będzie emitowana na kanale E! 7 grudnia o 21:00 z Barker Hangar w Santa Monica, CA.

 

“Lizzo jest nie tylko niesamowicie utalentowaną piosenkarką i przełomową artystką, jest również wzorem do naśladowania i inspiracją dla fanów na całym świecie. Przewodzi z życzliwością, opowiada się za inkluzywnością i jest orędowniczką zwiększenia różnorodności i sprawiedliwości w branży i poza nią”powiedziała Cassandra Tryon, wiceprezes projektu Entertainment Live Events z NBCUniversal Television and Streaming. “Jej zaangażowanie w przełamywanie barier i zachęcanie innych do używania ich własnego głosu w celu wprowadzania zmian czyni ją prawdziwą “People’s Champion”.

 

 

Lizzo, trzykrotna zdobywczyni nagrody Grammy, zmieniła brzmienie, duszę i ducha muzyki i kultury popularnej. W tym roku Lizzo utrzymała swój niepowstrzymany impet, wydając długo oczekiwany album “SPECIAL”, który właśnie się ukazał. Utwór “About Damn Time” stał się natychmiastowym przebojem i numerem #1 popowych rozgłośni radiowych. Znalazł się też na #1 miejscu Billboard’s “Hot 100” po tym jak rozpalił TikTok ponad 5-oma milionami wyświetleń. Piosenka znalazła się na czwartym miejscu listy przebojów, plasując Lizzo w pierwszej dziesiątce „Hot 100”, po „Truth Hurts”, „Good As Hell” i „Rumours (feat. Cardi B)”.

Debiutancki album Lizzo z 2019 roku z certyfikatem platyny RIAA, “CUZ I LOVE YOU”, uplasował się na #4 listy Billboard 200, napędzany częściowo przez takie historyczne hity, jak platynowy “Tempo (Feat. Missy Elliott)”, 2x platyna “Juice”, 4x platyna “Good As Hell” i 7x platyna “Truth Hurts”, z których ten ostatni wspiął się na #1 listy Billboard’s “Hot 100”, potwierdzając, że Lizzo jest jedynie trzecią kobietą raperem, która znalazła się na szczycie listy przebojów bez udziału artysty, a także pierwszą czarną solową piosenkarką R&B, która zajęła pierwsze miejsce od 2012 roku. “Truth Hurts” dominowało na listach przebojów przez siedem tygodni, zapisując się w historii jako najdłużej utrzymujący się #1 wśród solowych artystek rapowych. Nazwany przez Rolling Stone jedeną z “500 Najlepszych Piosenek Wszechczasów”, “Truth Hurts” zdobył nagrodę Grammy 2020 dla “Best Pop Solo Performance”, a “CUZ I LOVE YOU (DELUXE)” otrzymał w tym roku nagrodę Grammy w kategorii “Best Urban Contemporary Album”, a “Jerome” w kategorii “Best Traditional R&B Performance”.

Ukoronowana “Artystką Roku” 2019 zarówno przez TIME i Entertainment Weekly, Lizzo zdobiła okładki niezliczonych publikacji na całym świecie, takich jak Vanity Fair, Variety, People, Rolling Stone, Billboard, Elle, British Vogue i wiele innych. Wśród wielu niezapomnianych występów telewizyjnych Lizzo rozświetliła scenę podczas rozdania nagród American Music Awards, MTV Video Music Awards, BET Awards, była dwukrotnie gospodarzem oraz występowała w Saturday Night Live. Na koncie ma również epicki występ na GRAMMYs, ale nie sposób, by wymienić tylko kilka z nich. Lizzo można obecnie zobaczyć w nagrodzonym nagrodą Emmy #1 hitowym reality show, Amazon Prime Video “Lizzo’s Watch Out For The Big Grrrls”, nadawanym teraz wyłącznie przez Prime Video. Lizzo niedawno dodała do swojej wieloetatowej kariery przedsiębiorcę modowego, łącząc siły z firmą macierzystą Fabletics, Inc. w celu wprowadzenia na rynek swojej nowej, rewolucyjnej marki odzieży kształtującej, YITTY, w rozmiarach od 6X do XS.

Wśród poprzednich laureatów nagrody “The People’s Champion” znaleźli się Dwayne ‘The Rock’ Johnson, Tyler Perry, P!nk i Bryan Stevenson.

Nagrody People’s Choice Awards 2022 i Na żywo z E!: Nagrody People’s Choice Awards 2022 są produkowane przez Den of Thieves wraz z producentami wykonawczymi: Jess Ignjatovic, Evan Prager i Barb Bialkowski.

Na żywo z E!: The People’s Choice Awards 2022 rozpocznie noc od wyjątkowej transmisji z czerwonego dywanu już 7 grudnia o 19:00 na E!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *