Najlepsi eksperci, komentatorzy i legendy żużla zrelacjonują Speedway Grand Prix w Eurosporcie Extra w Playerze i TTV

W nadchodzącym sezonie Speedway Grand Prix rywalizację o indywidualne mistrzostwo świata relacjonować będą najlepsi eksperci. Wszystkie rundy rozgrywane w Polsce będzie można obejrzeć w ogólnopolskim, bezpłatnym kanale naziemnym TTV, a całość cyklu, na żywo i na żądanie, w pakiecie Eurosport Extra w Playerze.

 

Podczas każdego z Grand Prix widzowie będą mogli usłyszeć czołowych ekspertów żużla! Zawody komentowane będą ze stadionów przez doskonale znanego widzom Michała Korościela oraz Rafała Lewickiego – mechanika obecnego mistrza świata Artioma Łaguty i byłego mechanika Tomasza Golloba. Towarzyszące transmisjom studia poprowadzi dziennikarz i znawca żużla Marcin Kuźbicki, którego gośćmi będą znani polscy zawodnicy. Swoją ekspercką wiedzą podzielą się Piotr Protasiewicz – czterokrotny drużynowy mistrz świata i 12-krotny mistrz Polski oraz Grzegorz Walasek – dwukrotny drużynowy mistrz świata i czterokrotny mistrz Polski. Reporterem podczas kolejnych rund SGP będzie Sebastian Szczęsny – znany widzom z relacji m.in. ze skoków narciarskich.

Włączając nasze transmisje widzowie mają pewność, że podczas relacji oraz w studiach usłyszą ekspertów najwyższej klasy. Chcemy opowiadać o sporcie w sposób w pełni merytoryczny i ciekawy, ale równocześnie lekki i przystępny dla każdego. Jestem przekonana, że nasza ekipa pracująca przy transmisjach Speedway Grand Prix w Eurosporcie Extra w serwisie player.pl i TTV, składająca się zarówno z doświadczonych dziennikarzy jak i ekspertów, którzy o żużlu wiedzą wszystko, trafi w gusta wszystkich fanów tej dyscypliny. Liczę również, że dzięki tak wyjątkowej oprawie żużel zainteresuje szersze grono odbiorców i zyska wielu nowych zwolennikówpowiedziała Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN.

Wszystkie rundy rozpoczynającego się już 30 kwietnia Speedway Grand Prix dostępne będą na żywo i na żądanie w pakiecie Eurosport Extra w serwisie player.pl. Także tam widzowie obejrzą pozostałe rozgrywki pod marką SGP, a więc SGP2, SGP3 i Speedway of Nations. Polskie rundy rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata – w Warszawie, Gorzowie, Wrocławie i Toruniu – transmitowane będą także w ogólnopolskim, bezpłatnym kanale naziemnym TTV.

Rywalizacja o tytuł najlepszego żużlowca globu będzie szeroko relacjonowana w kanałach i platformach nadawcy. Dzięki raportom i programom informacyjnym w TVN, TVN24 i TVN Turbo widzowie będą zawsze na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w świecie SGP. Po każdej rundzie na antenach Eurosportu pokazywane będą 40-minutowe skróty. Eurosport pokaże również na żywo rozgrywki SGP2 i SGP3. Najlepszym, wypełnionym ekskluzywnymi treściami i materiałami, źródłem informacji o Speedway Grand Prix będzie strona eurosport.pl oraz media społecznościowe Eurosportu.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet w cenie 15 zł za miesiąc obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych sportowych wydarzeń świata, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Kalendarz Speedway Grand Prix 2022:

30 kwietnia, Gorican (Chorwacja)

14 maja, Warszawa (Polska)

28 maja, Praga (Czechy)

4 czerwca, Teterow (Niemcy)

25 czerwca, Gorzów Wielkopolski (Polska)

13 sierpnia, Cardiff (Wielka Brytania)

27 sierpnia, Wrocław (Polska)

10 września, Vojens (Dania)

17 września, Malilla (Szwecja)

1 października, Toruń (Polska)

5 listopada, GP Oceanii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *