Najlepsze gale Golden Boy i boks z Ameryki Południowej w Fightklub

W wakacje Fightklub nie zwalnia tempa, a fani boksu na pewno nie będą mogli narzekać na nudę. W sierpniu czeka ich kilka widowiskowych walk spod znaku Boxeo de Primera oraz wybornie zapowiadające się gale, które swoim nazwiskiem sygnuje sam Oscar De La Hoya.

 

 

Tylko w sierpniu Fightklub pokaże premierowo aż trzy znakomite gale z Ameryki Południowej. 1 sierpnia fani szermierki na pięści będą mieli okazję zobaczyć w ringu Facundo Nicolasa Galovara i Rolando Wenceslao Mansillę, tydzień później Luisa Verona z Danielem Aquino i Ezequiela Madernę z Mateo Veronem, a dokładnie w połowie miesiąca smakowitą ucztę boksu w wykonaniu pań, czyli rewanżowe starcie pomiędzy Caroliną Duer i Cecilią Román.

Także trzy gale na drugą część wakacji i początek jesieni Fightklub przygotował z drugiego amerykańskiego kontynentu, konkretnie z gal Golden Boy Promotion. Nocne seanse pięściarskie fani rezerwować już mogą sobie 4 i 18 sierpnia oraz 14 września. Jak zawsze kibiców czekają pełne technicznych fajerwerków i przesycone ofensywnymi akcjami pojedynki, w których starzy mistrzowie będą chcieli udowodnić swoją wartość, a młodzi i piekielnie uzdolnieni pretendenci postarają się zepchnąć ich z piedestału.

Uzupełnieniem bokserskich transmisji będą znane i cenione przez sympatyków sportów walki programy cykliczne, a więc pokazywane premierowo w każde poniedziałkowe wieczory i dedykowane MMA archiwalne gale Hard Knocks Fighting oraz program HKF: After the Fight, a także wtorkowe gale We Love MMA. Czwartki z kolei zarezerwowane są na brytyjski boks sprzed lat prezentowany w cyklu Fight Night, soboty na Fighting Spirit MMA, a w niedzielne wieczory rządzi kickboxing i program WGP Kickboxing Brasil.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *