Najlepszy Koncert Świata VOX FM startuje w Koszalinie

10 maja w Koszalinie rozpoczyna się V edycja akcji Radia VOX FM pod hasłem Najlepszy Koncert Świata. Na koszalińskiej scenie wystąpią: Czadoman, Luka Rosi, Mejk, Enjoy i Joker. Pierwszy koncert jubileuszowej trasy połączony jest z odsłonięciem muralu autorstwa streetartowca o pseudonimie Cukin.

 

W tym roku w ramach akcji Najlepszy Koncert Świata VOX FM prowadzony jest także projekt ‘Miasto jest Wasze’. W każdym z miast, w których organizowane są koncerty Radio VOX FM organizuje działania CSR, odpowiadające na potrzeby lokalnych społeczności. W Koszalinie nawiązano do zespołu piłki ręcznej Energa AZS Koszalin, który jest dumą miasta. Zespół należy do superligi kobiet i jest aktualnym brązowym medalistą Polski.

 

 

Najlepszy Koncert Świata w Koszalinie połączony będzie z prezentacją muralu, przedstawiającego piłkarkę ręczną, grającą z słuchawkami na uszach i w butach z logotypem Radia VOX FM. Mural zaprojektował i namalował Tomasz ‘Cukin’ Żuk – koszaliński streetartowiec i rysownik, mający na koncie wiele prac zrealizowanych w Koszalinie i regionie. Jego najnowsze dzieło stworzone na zamówienie Radia VOX FM można oglądać przy ul. Połczyńskiej w Koszalinie. Oficjalne odsłonięcie muralu odbędzie się w piątek 10 maja o godzinie 14.30

Trasa koncertowa Radia VOX FM na stałe wpisała się w kalendarz eventów radiowych. Stacja przez osiem kolejnych, przedwakacyjnych tygodni oferuje imprezowe rozpoczęcie weekendu. Darmowe koncerty odbywać się będą w piątki w następujących miastach: Koszalin, Łódź, Lublin, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Radom, Olsztyn, Warszawa.

Najlepszy Koncert Świata to połączenie eventu plenerowego z działaniami na antenie i na profilu społecznościowym stacji. W koncertowe piątki już od rana antena Radia VOX FM podporządkowana będzie akcji, a większość audycji prowadzona będzie z mobilnego studia w danym mieście. Artyści wystąpią na mobilnej rozkładanej scenie, zbudowanej na 18-tonowym trucku o długości 15 metrów. Słuchacze z całej Polski będą mogli oglądać koncerty na żywo dzięki transmisji wideo na profilu facebookowym Radia VOX FM. Akcji towarzyszy konkurs antenowy, w którym główną nagrodą jest DACIA Sandero w serii limitowanej Techroad.

Na scenie Najlepszego Koncertu Świata można będzie zobaczyć następujących artystów:

Koszalin (10 maja) – Czadoman, Luka Rosi, Mejk, Ejoy i Joker

Łódź (17 maja) – Jorrgus, Top Girls, B-QLL, Long&Junior, Zajefajni

Lublin (24 maja) – Weekend, Defis, Dejw, Masters, Shantel

Gorzów Wielkopolski (31 maja) – Maciek Śmoliński/Exaited, Mejk, Pudzian Band, Luba Rosi, Bayera

Poznań (7 czerwca) – After Party, Maciek Śmoliński/Exaited, Brave, Red Queen, Dejw

Radom (14 czerwca) – Jorrgus, Łobuzy, Playboys, Defis, Classic

Olsztyn (21 czerwca) – Weekend, Andre, Brave, Enjoy

Warszawa (28 czerwca) – Mig, Miły Pan, Top Girls, Masters, Power Play, B-QLL

Sponsorzy akcji: Renault Polska Sp. z o.o. właściciel marki DACIA i MANTA SA.

One thought on “Najlepszy Koncert Świata VOX FM startuje w Koszalinie

  • 23 maja 2019 o 14:37
    Permalink

    A na co polecacie jeszcze wybrać się w tym roku? Na pewno Dido w listopadzie w Poznaniu. Na to wejściówki są na EmpikBilety i mam kupione. W czerwcu idę na Scootera. Zapowiada się jeszcze coś ciekawego?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *