Najnowsze wydanie “Wysokich Obcasów Extra” z nowym cyklem “Debiutantki”

Już jutro - w czwartek, 18 maja br. pojawi się nowe wydanie miesięcznika "Wysokie Obcasy Extra" z wyjątkowym duetem na okładce: reżyserką Małgorzatą Szumowską i Agatą Trzebuchowską - odtwórczynią tytułowej roli w nagrodzonym Oscarem filmie "Ida" Pawła Pawlikowskiego.

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Wywiad z Małgorzatą Szumowską – wybitną polską reżyserką, scenarzystką, producentką, członkinią Europejskiej Akademii Filmowej oraz z Agatą Trzebuchowską – w roli debiutującej reżyserki - otwiera nowy cykl „Wysokich Obcasów Extra” „Debiutantki”, w którym mentorka dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobą, która jest na początku zawodowej drogi. W kolejnym numerze pojawi się rozmowa z prof. Magdaleną Fikus, polską biolog  i popularyzatorką nauki, oraz jej początkującą koleżanką Anną Niemiro.

W numerze czytelnicy znajdą również wszystko na temat kontynuacji serialu „Miasteczko Twin Peaks” - Joanna Wróżyńska w artykule „Twin Peaks: Kto zabił Laurę Palmer?” odkrywa mroczne tajemnice serialu, dla którego królowa Elżbieta II zrezygnowała ze swoich urodzin. W sekcji „Dusza i reszta” redakcja tłumaczy, że nie wszystko trzeba przegadać, a słowa mogą nawet utrudniać porozumienie. Dlatego nie zawsze i nie z każdym warto rozmawiać, a drugiego człowieka można poznać również poprzez dotyk, mowę ciała, ton głosu oraz spojrzenie. W filozoficznym kursie „Wysokich Obcasów Extra” Marcin Fabijański radzi, żeby zastanowić się, czemu służy nasze życie, zamiast wsłuchiwać się w trendy, za którymi wszyscy podążają. W wydaniu pojawi się również rozmowa z seksuologiem i psychoterapeutą Andrzejem Gryżewskim na temat pruderyjności Polaków.

Wydanie wspiera promocja w internecie (Wyborcza.pl, media społecznościowe), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, „Polityka”) oraz na nośnikach reklamy wewnętrznej (na pokładach czarterowych linii lotniczych Small Planet Airlines). Działania reklamowe przygotował Dział promocji „Wysokich Obcasów”.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.