Najnowsze wydanie „Wysokich Obcasów Praca” z królową Elżbietą II na okładce

Jak zostać królową (w) pracy, w jaki sposób budować swój autorytet w biurze, czy można w Polsce wziąć urlop menstruacyjny oraz jakie są najlepsze sposoby na efektywny wypoczynek według bestsellerowych poradników? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi będzie można znaleźć w najnowszym numerze dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca”, który ukaże się na rynku już jutro – we wtorek, 1 czerwca br.

 

Bohaterką okładki czerwcowego wydania „Wysokich Obcasów Praca” jest królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II, najciężej pracująca 95-latka na świecie.

– Pracuje ponad 40 godzin tygodniowo nieprzerwanie od 69 lat, nigdy nie była na wakacjach, a mimo to nie jest wypaloną pracoholiczką. (…) Jest introwertyczką, która musi wykonywać najbardziej publiczny zawód świata pisze w swoim artykule Iwona Dominik, radząc czytelniczkom, czego mogą nauczyć się od królowej i jak tę wiedzę wdrożyć w swojej pracy.

Na łamach magazynu zagościły w tym wydaniu znakomite felietonistki – kobiece autorytety, które radzą czytelniczkom „Wysokich Obcasów Praca”, jak mądrze wykorzystać swój potencjał. Publicystka i doradczyni medialna Dorota Warakomska opowiada, jak budować swój autorytet wśród współpracowników i nabrać pewności siebie. Natalia de Barbaro – psycholożka prowadząca warsztaty rozwojowe dla kobiet, autorka najgłośniejszej premiery tej wiosny, czyli książki „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” pisze o złości – uczuciu, którego tak nie lubimy, a z którym należy się zmierzyć. Matematyczka i autorka książek oraz popularnego bloga Janina Bąk opowiada z kolei o swoich doświadczeniach z osobami pracującymi w biurach obsługi klienta, a influencerka modowa Jessica Mercedes radzi, aby nie ubierać się… modnie.

Oprócz inspirujących tekstów i wywiadów czytelniczki znajdą w numerze również m.in. rady, jak nie dać się „podejść” podczas rozmowy rekrutacyjnej, jak lepiej spać (nie tylko) w pandemii, a także informacje na temat urlopu z powodu miesiączki, przepisy na leniuchowanie według bestsellerowych poradników oraz sposoby na wakacyjny reset.

Nowe wydanie dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca” będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy od 1 czerwca br. w cenie 15,99 zł. Można je również pobrać w aplikacji „Wysokie Obcasy Extra”, a także kupić na m.in Prenumerata24.plKulturalnysklep.pl i – w formie cyfrowej – na Publio.pl.

Wydanie wspiera kampania promocyjna w radiostacjach Agory, w prasie („Gazeta Wyborcza i tygodnik „Wysokie Obcasy”) oraz w internecie (Wysokieobcasy.pl i social media). Działania przygotował zespół promocji „Wysokich Obcasów”.

„Wysokie Obcasy Praca” to magazyn o pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach, który inspiruje oraz pomaga kobietom w realizacji wyznaczonych celów zawodowych bez straty dla ich życia osobistego. To lektura dla ambitnych czytelniczek, które stawiają na siebie, chcą się rozwijać społecznie i zawodowo. Dwumiesięcznik dostępny jest także w formie cyfrowej oraz w specjalnej aplikacji mobilnej. Więcej informacji o „Wysokich Obcasach Praca” można znaleźć na profilu tytułu na Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *