Radio

Najpiękniejsze melodie na lato tylko w Radiu Pogoda!

Urlop nad morzem, miejscy bohaterowie i wspomnienia beztroskich czasów – to przewodnie tematy wakacyjnej ramówki Radia Pogoda. Przez całe lato 2022 słuchacze stacji będą mogli wziąć udział nie tylko w konkursach, ale też w potańcówkach, a na antenie usłyszą dodatkowo rozmowy z wyjątkowymi gośćmi i fragmenty ciekawych audiobooków.

 

Motywem przewodnim wakacji w Radiu Pogoda już po raz drugi jest piosenka Haliny Kunickiej “Lato, lato, lato czeka”, wybrana w specjalnym plebiscycie przez słuchaczy stacji. Od poniedziałku, 27 czerwca rozgłośnia nadaje program według wakacyjnej ramówki.

Dodatkowo, Radio Pogoda rozpoczęło wakacyjny czas specjalną “Potańcówką na początek lata”, organizowaną 24 czerwca w Krakowie z Krakowskim Forum Kultury. To także początek wakacyjnej współpracy stacji i KFK.

Na czas wakacji po dwuletniej przerwie na antenę Radia Pogoda powróci Turniej Miast. Będzie to już trzecia edycja konkursu, w którym mieszkańcy miast nadawania Radia Pogoda powalczą o potańcówkę w swojej miejscowości. Turniej realizowany będzie na antenie w “Pogodnym Poranku Radia Pogoda”, zaś o “Kultowych wakacjach z czasów PRL” opowie słuchaczom codziennie o 12:30 Zygmunt Chajzer.

Na antenę Radia Pogoda wróci też Fundusz Wczasów Pogodowych, dzięki któremu w te wakacje stacja wyśle swoich słuchaczy wraz z osobami towarzyszącymi na urlop do Gdyni. Do zabawy tradycyjnie będzie można zgłaszać się poprzez stronę internetową, a finałów słuchać codziennie o 14:30.

W programie rozgłośni nie zabraknie też latem poleceń najciekawszych turystycznie miejsc – także tych nieoczywistych, które warto odwiedzić w Polsce. Audycja “Pocztówka z wakacji” pojawi się na antenie o 16:30.

Radio Pogoda w wakacje nie zrezygnuje również z audiobooków i przedstawiania słuchaczom wyjątkowych gości. Letnie wieczory w Radiu Pogoda zarezerwowane są dla “Wakacyjnej powieści”, wywiadów z gwiazdami i piątkowej “Potańcówki Radia Pogoda” z najpiękniejszymi melodiami na lato.

Ramówkę stacji wzbogacą treści publikowane na radiopogoda.pl oraz na profilu Radia Złote Przeboje na Facebooku.

Wakacyjna ramówka Radia Pogoda jest promowana na antenie rozgłośni, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *