MediaZapowiedzi TV

Największe gwiazdy stand-upu na jednej scenie. “Comedy Club” już w najbliższy weekend

Program Comedy Club wrócił na antenę, aby przegonić jesienną chandrę i dostarczyć swoim fanom potężną dawkę humoru. W najbliższy weekend, 30-31 października, o godz. 22:30 w Comedy Central wyemitowane zostaną dwa premierowe odcinki najzabawniejszego show z udziałem najpopularniejszych polskich stand-uperów.

 

W nowych odcinkach widzów bawić będą występy najpopularniejszych polskich komików. Już w najbliższą sobotę na scenie pojawi się Agnieszka Matan, która wyjaśni, dlaczego rola cioci jest tak ważna i czemu chłopcy od małego nie powinni bać się płakać. Z kolei Bartosz Zalewski w zabawny sposób opowie o perypetiach z czasów dzieciństwa i relacjach z rodziną. W podwójnej roli prowadzącego i komika wystąpi Rafał Rutkowski, który przedstawi nietypowy pomysł na pogodzenie działań ekologicznych, zaspokojenia potrzeb seksualnych i zarobku.

Kolejny odcinek rozpocznie występ dobrze znanej fanom stand-upu Oli Petrus. Komiczka wyzna widzom, że się zakochała i opowie o kulisach związku z tajemniczym wybrankiem. Cezary Ponteffski da się ponieść nostalgii, która zaprowadzi go do dziecięcych lat, a dokładniej do szkolnej ławki. Komik zdradzi także, jak radzi sobie z tanatofobią, czyli lękiem przed śmiercią. Weteran Comedy Club Tomasz Jachimek opowie o weekendzie z religijną ciocią, która jak się okaże – choć jest świętsza od papieża – to potrafi bluzgać lepiej, niż cała drużyna młodych piłkarzy.

Premierowe odcinki „Comedy Club” emitowane są, w każdą sobotę i niedzielę o godz. 22:30 na antenie Comedy Central

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *