Kultura, muzyka, kino, modaMediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Nana „Ty i Ja” – Nowy utwór promujący „Hotel Paradise”! (wideo)

Finalistka czwartej edycji programu – Natalia Nana Majos wykonuje utwór przewodni piątego sezonu reality show Siódemki, który startuje już 21 lutego.

 

To już trzecia piosenka, napisana specjalnie do popularnego programu. W poprzednich sezonach, utwory promujące show zaśpiewały Sonia Szklanowska, finalistka drugiej edycji oraz Bogusia Bibi Brzezińska, finalistka trzeciego sezonu w duecie z Kamilem Bijosiem. Teledysk „Oto raj” osiągnął ponad 3 miliony, a „Raj mi daj” ponad 800 tysięcy wyświetleń w serwisie Youtube. Obydwie piosenki cieszyły się dużą popularnością, więc kolejny numer powierzono temu samemu teamowi, który już świetnie czuje atmosferę programu. Autorami muzyki są gitarzyści zespołu IRA: Piotr Konca i Sebastian Piekarek oraz Marcin Limek, uznany producent muzyczny, tekst napisał Wojciech Byrski. Nowa piosenka w stylistyce pop dance, przywoła wakacyjną atmosferę, wprowadzi w radosny klimat i rozgrzeje nas na nadchodzącą wiosnę.

 

Nana – Natalia Majos

Nana, czyli Natalia Majos, wykonująca utwór „Ty i Ja”, to finalistka czwartej edycji „Hotelu Paradise”. Swoją przyszłość wiąże z branżą artystyczną. Jest studentką szkoły musicalowej. Sztuka odgrywa główną rolę w jej życiu. Teatralna scena to jej żywioł. Śpiewa, tańczy i gra w spektaklach. I chociaż już funkcjonuje w świecie artystycznym oraz nagrywała piosenki w profesjonalnym studiu, to konfrontacja talentu z wielomilionową publicznością, to dla niej zupełna nowość. Jakie uczucia towarzyszyły jej podczas realizacji tego projektu?

„Bardzo chciałam zaśpiewać kolejną piosenkę przewodnią do programu. I gdy zaproszono mnie na casting, nie posiadałam się ze szczęścia. W studiu podczas nagrań z profesjonalnymi muzykami, czułam się bardzo wyróżniona. Dałam z siebie wszystko, bo czuję, że to może być dla mnie duża szansa na rozwój mojej kariery. A potem zdjęcia w Panamie były jednym z najbardziej ekscytujących doświadczeń w moim życiu. I mimo, że już brałam udział w nagraniach klipów i reklam, to nigdy nie pracowałam w tak pięknym i zapierającym dech w piersiach miejscu. Czułam się jak ryba w wodzie. To jest to co chciałabym w życiu robić” mówi Nana.

Teledysk do piosenki „Ty i Ja” powstał w Panamie, gdzie właśnie realizowany jest piąty sezonu Hotelu Paradise. W klipie, oprócz Nany, występuje także jej życiowy partner – Łukasz Hryniewicki, którego poznała w reality show i doszła z nim do finału. Teraz, blisko 10 miesięcy po zakończeniu programu, nadal są razem. Prawdziwa historia dwojga zakochanych, młodych ludzi, w naturalny sposób oddaje przesłanie utworu oraz idealnie wpisuje się w opowieść miłosną, przedstawioną w teledysku.

„Jestem bardzo wdzięczna produkcji, że Łukasz mógł mi towarzyszyć w klipie. Na pewno czułam się o wiele pewniej. On zawsze daje mi powera. Poczucie, że ma się wsparcie bliskiej osoby w tak ważnych momentach, jeszcze bardziej mnie motywuje. Mogę także nadać mu miano super asystenta, bo nie tylko wystąpił w klipie, ale też na planie dbał o mnie, prasował stylizacje i nagrywał relacje na social media. Ten czas będę jeszcze długo wspominać z wielkim sentymentem”dodaje Nana.

 

 

Reżyserem i scenarzystą wideoklipu jest Bartosz Łabęcki, który reżyseruje reality show „Hotel Paradise”. Za produkcję teledysku odpowiada ekipa Golden Media Polska. Producentem wykonawczym i współautorem scenariusza jest Prezes firmy, Grzegorz Piekarski.

„Pomysł na opatrzenie kolejnych sezonów „Hotelu Paradise” nową oprawą muzyczną, sprawdza się doskonale. To powiew świeżości, wprowadzony do formatu i nadaje każdej z edycji niepowtarzalny klimat. Skoro mamy innych mieszkańców i inną energię, w nowych odsłonach show, pomyślałem, że warto, by muzyka towarzysząca programowi również się zmieniała. A do tego, stwarzamy szansę utalentowanym muzycznie uczestnikom, na start w profesjonalnym, artystycznym świecie. I bardzo cieszy mnie fakt, że widzowie to doceniają. Świadczą o tym sukcesy poprzednich piosenek. Ten najnowszy teledysk jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Jego głównymi bohaterami są naprawdę zakochani w sobie młodzi ludzie, którzy poznali się w naszym show. I tym razem odbiorcy otrzymują od nas prawdziwe love story, które początek miało w Hotelu Paradise, a jego zwieńczeniem i happy endem jest właśnie klip do piosenki „Ty i Ja”mówi Grzegorz Piekarski, Prezes Golden Media Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *