MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

„Narcos”: Nowy, trzymający w napięciu serial kryminalny w Polsat Seriale

Wielokrotnie nagradzana historia walki ze słynnym kolumbijskim królem kokainy. Pablo Escobar to prawdziwa postać, która przez kilkanaście lat trzymała w ręku narkotykowy kartel. Mimo współpracy policji, wojska i rządu z amerykańskimi służbami, przez lata był nieuchwytny, a jego nielegalny biznes obejmował coraz większy obszar.

 

Mocny początek marca

Wiosną na kanale Polsat Seriale sensacyjna premiera. „Narcos” to amerykańsko-kolumbijski dramat biograficzny, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku. Przestawia działalność narkotykowego barona i wielu służb zaangażowanych w powstrzymanie jego procederu. Premierowe dwa odcinki pierwszego sezonu w sobotę 2 marca 2024 roku.

Międzynarodowa akcja

Serial przedstawia kulisy pracy ludzi, którzy nie cofają się przed niczym, aby pokonać osławionego barona narkotykowego, Pablo Escobara. Od kolumbijskiego rządu, przez amerykańskich agentów DEA, policjantów i żołnierzy w Kolumbii oraz urzędników z USA, którzy ryzykowali życiem w wojnie z handlarzami narkotyków, zwanymi Narcos.

Nieuchwytny cel

Pierwszy sezon to mocna i brutalna historia walki z człowiekiem, który drwił z wszelkich zasad. Pablo Escobar był bezwzględnym kolumbijskim bossem narkotykowym. Pierwsze dziesięć odcinków tej produkcji telewizyjnej to kronika jego życia od końca lat 70., kiedy zaczął produkować kokainę, do lipca 1992 roku. Jak położyć kres przepływowi kokainy do Stanów Zjednoczonych i zniszczyć narkotykowe imperium?

Nagrody

Pierwszy sezon serialu zdobył dwa Złote Globy, dla Najlepszego aktora w serialu dramatycznym (odebrał ją grający Pablo Escobara Wagner Moura) oraz Najlepszego serialu dramatycznego. Czołówkę, montaż i temat muzyczny wyróżniono statuetkami Emmy.

Pierwszy sezon „Narcos” od 2 marca w sobotę o godz. 22:00 i 23:10 w Polsat Seriale

foto.  Polsat Seriale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *