Prasa - Ksiązka

Narodowy bunt szkolny” – specjalny egzemplarz „Gazety Wyborczej” w Warszawie i na Śląsku

Kolejne 8-stronicowe bezpłatne wydanie „Gazety Wyborczej”, dotyczące sytuacji uczniów i nauczycieli, ukazało się dzisiaj – we wtorek, 9 kwietnia br. „Gazeta na strajk dla nauczycieli, uczniów i rodziców. Narodowy bunt szkolny” rozdawana jest w 300 warszawskich szkołach, na warszawskich ulicach, pod Ministerstwem Edukacji Narodowej w trakcie protestu nauczycieli oraz na ulicach na Śląsku.

 

W dzisiejszym specjalnym wydaniu „Gazety Wyborczej” przeczytać można m.in. o tym, jak wyglądał wczorajszy dzień w szkołach w całej Polsce, co rząd planuje zrobić, aby zbliżające się egzaminy odbyły się we wszystkich szkołach w terminie oraz jaki pomysł na podwyżki dla nauczycieli mają przedsiębiorcy.

„Gazeta na strajk dla nauczycieli, uczniów i rodziców. Narodowy bunt szkolny”, w nakładzie 20 tysięcy, rozdawana jest w 300 warszawskich szkołach, na warszawskich ulicach, pod Ministerstwem Edukacji Narodowej w trakcie protestu nauczycieli oraz na ulicach na Śląsku. Ponadto numer w wersji cyfrowej znaleźć można na Wyborcza.pl, gdzie dostępny jest dla czytelników z całej Polski.

Na Wyborcza.pl czytać można również wczorajsze wydanie „Gazety Wyborczej” – „Gazeta dla nauczycieli, uczniów i rodziców. Szkoła mówi dość!!!”. Dystrybucję specjalnych numerów dziennika przygotował zespół „Gazety Wyborczej”.

W związku ze strajkiem nauczycieli, redakcja serwisu Wyborcza.pl cały czas prowadzi relację na żywo – „Wielki strajk nauczycieli”. Reporterzy i dziennikarze „Gazety Wyborczej” zbierają w niej najnowsze informacje z Warszawy oraz innych miast z Polski. Redakcja przygotowała także newsletter strajkowy, w którym codziennie wieczorem można przeczytać podsumowanie najważniejszych wydarzeń. Zapisać się na niego można na Wyborcza.pl/newslettery.

„Gazetę na strajk dla nauczycieli, uczniów i rodziców. Narodowy bunt szkolny” wspierają kampania promocyjna w mediach społecznościowych oraz działania autopromocyjne „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *