MediaSieci kabloweZapowiedzi TV

Nasze zwariowane angielskie wakacje w English Club TV Channel

Nasze zwariowane angielskie wakacje (2014) to brytyjski komedio-dramat w reżyserii Andy’ego Hamiltona i Guya Jenkina. W filmie występują David Tennant i Rosamund Pike.

 

Doug McLeod z żoną Abi i trójką dzieci wyruszają do Scottish Highlands by świętować 75 urodziny ojca Doug’a. Aby nie zepsuć wakacji, Doug i Abi udają szczęśliwą parę.

Wkrótce staje się jasne, że mają poważne problemy. Dzieci odkrywają, że ich rodzice zdecydowali się na rozwód.

Rodzeństwo nie chce by do tego doszło i z całych sił próbuje naprawić zepsute relacje między rodzicami.

English Club TV Channel zaprasza na niedzielną premierę filmową: What We Did On Our Holiday – Nasze zwariowane angielskie wakacje – 1 lipca 2018 r. | 19:10 (CET)

English Club TV pozwala widzom udoskonalać i poszerzać znajomość języka angielskiego. Zawartość programowa kanału jest zrównoważona i obejmuje zarówno programy edukacyjne jak  rozrywkowe dla widza o zróżnicowanej znajomości języka angielskiego.

W ofercie English Club TV znajduje się pasmo “Kids” z ponad 300 epizodami interaktywnymi do nauki języka angielskiego dla najmłodszej widowni. Ponadto, w ofercie kanału – najpopularniejsze filmy i kreskówki z napisami oraz specjalny blok do nauki języka dla dzieci w wieku przedszkolnym.

English Club TV to kanał edukacyjny dla tych, którzy chcą poznać i nauczyć się języka angielskiego. Kanał jest obecny w ponad 78 krajach w Europie, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *