Technologia - Promocje

Nawet 800 PLN zwrotu przy zakupie tabletu Galaxy

W ramach styczniowej promocji cashback – Galaxy Tab S7 FE, Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+, Galaxy Tab S8 Ultra, wybierając tablety z serii Galaxy Tab S można otrzymać aż do 800 PLN gwarantowanego zwrotu na konto.

 

Dla wszystkich rozważających w styczniu zakup tabletu Tab S8 Ultra, Tab S8+, Tab S8 lub Tab S7 FE,  Samsung przygotował specjalną ofertę cashback.

Kupując w terminie od 16 do 29 stycznia  jeden z modeli objętych promocją można otrzymać zwrot w wysokości:

– 800 PLN przy zakupie Galaxy Tab S8 Ultra

– 700 PLN przy zakupie Galaxy Tab S8+

– 600 PLN przy zakupie Galaxy Tab S8

– 600 PLN przy zakupie Galaxy Tab S7 FE

Jak wziąć udział w promocji?

  1. Kup Galaxy Tab S8 Ultra, Galaxy Tab S8+, Galaxy Tab S8 lub Galaxy Tab S7 FE w terminie od 16 stycznia do 29 stycznia 2023 roku u jednego z partnerów handlowych[1] biorących udział w promocji.
  2. Aktywuj zakupiony tablet w terminie do 5 lutego 2023 roku.
  3. Zarejestruj się lub zaloguj w aplikacji Samsung Members (lub za pomocą strony internetowej – Samsung account) i wypełnij formularz rejestracyjny w terminie do 12 lutego 2023 roku.
  4. Zwrot kwoty przewidzianej w promocji nastąpi w ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia na podane w formularzu konto bankowe.

Dostępność produktów Galaxy Tab S8 Ultra, Galaxy Tab S8+, Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S7 FE oraz ich cena detaliczna zależą od indywidualnej oferty Partnerów Handlowych.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie promocjataby.samsung.pl

Lista Partnerów Handlowych: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, al.to sp. z o.o., Empik S.A. (Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji.), samsung.com/pl (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.), Sklep partnerski epp.sklepsamsung.pl prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji., Sklep pracowniczy sepm.sklepsamsung.pl oraz sklep https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees/login/multistore prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *