MediaNC+PolecaneSATinfo24.plWywiady, relacje, turystyka

nc+: Koniec Canal+ Discovery a wypowiedzenie umowy?

Już z końcem maja Canal+ Discovery zmieni się w Canal+ Dokument. Czy w związku z tym Abonenci platformy nc+ będą mogli wypowiedzieć umowy?

 

Piotr Kaniowski Kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert nc+ odpowiada: To jedynie rebranding kanału, z tego tytułu nie ma więc podstaw do rozwiązania umowy przed czasem.

Przypomnijmy iż, końcem maja zakończy nadawanie Canal+ Discovery, wspólny dokumentalny kanał premium Canal+ i Discovery.  Canal+ Discovery zmieni nazwę na Canal+ Dokument. Canal+ Discovery ruszył w maju 2015 roku.

Canal+ Discovery to unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, które przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla ludzi szukających inspiracji, zainteresowanych różnymi aspektami współczesnego świata jak i zakamarkami historii. Odkrywamy nieznane fakty. Przedstawiamy sensacyjne odkrycia i wynalazki polskich i zagranicznych naukowców. Zabieramy widzów na ekstremalne wyprawy do najdalszych zakątków ziemi.

Canal+ Discovery emituje tylko premierowe filmy i serie dokumentalne w tym polskie i zagraniczne programy wyprodukowane specjalnie dla Canal+ Discovery , których nie zobaczysz nigdzie indziej.

 

11 komentarzy do “nc+: Koniec Canal+ Discovery a wypowiedzenie umowy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *