nc+: Koniec Canal+ Discovery a wypowiedzenie umowy?

Już z końcem maja Canal+ Discovery zmieni się w Canal+ Dokument. Czy w związku z tym Abonenci platformy nc+ będą mogli wypowiedzieć umowy?

 

Piotr Kaniowski Kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert nc+ odpowiada: To jedynie rebranding kanału, z tego tytułu nie ma więc podstaw do rozwiązania umowy przed czasem.

Przypomnijmy iż, końcem maja zakończy nadawanie Canal+ Discovery, wspólny dokumentalny kanał premium Canal+ i Discovery.  Canal+ Discovery zmieni nazwę na Canal+ Dokument. Canal+ Discovery ruszył w maju 2015 roku.

Canal+ Discovery to unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, które przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla ludzi szukających inspiracji, zainteresowanych różnymi aspektami współczesnego świata jak i zakamarkami historii. Odkrywamy nieznane fakty. Przedstawiamy sensacyjne odkrycia i wynalazki polskich i zagranicznych naukowców. Zabieramy widzów na ekstremalne wyprawy do najdalszych zakątków ziemi.

Canal+ Discovery emituje tylko premierowe filmy i serie dokumentalne w tym polskie i zagraniczne programy wyprodukowane specjalnie dla Canal+ Discovery , których nie zobaczysz nigdzie indziej.

 

11 myśli na temat “nc+: Koniec Canal+ Discovery a wypowiedzenie umowy?

 • 14 marca 2019 o 10:13
  Permalink

  Pewnie oznaczą go jako niegwarantowany i po roku zniknie zupełnie 🙂

  Odpowiedz
 • 14 marca 2019 o 10:48
  Permalink

  C+ Discovery był najlepszym kanałem a robiąc zmianę nazwy, parametry kanału pozostaną bez zmian i dlatego też nie ma podstaw do wypowiedzenia umowy. Co innego gdyby kanał był usuwany bezpowrotnie wtedy jest możliwość wypowiedzenia umowy, czyli np znika z transpondera C+Discovery i nic nie ma w jego miejsce….to wtedy tak bo zostaje usunięty gwarantowany kanał. Moim zdaniem szkoda zmieniać nazwę na C+ Dokument bo to zupełnie jakby była reakcja na Polsat + Dokument….nie rozumiem ostatnio w ogóle polityki nc+.

  Odpowiedz
  • 7 września 2019 o 22:44
   Permalink

   Witam
   18 lipca dostałem e-mail od nc+ o zmianie nazwy na canal+. Dzisiaj mamy 8 września. Czy ta zmiana daje mi prawo do wypowiedzenia umowy bez ponoszenia kary umownej i czy nie jest za późno?

   Z gory dziekuje za odpowiedź

   Odpowiedz
 • 15 marca 2019 o 12:38
  Permalink

  Czy jak operator sieci kablowej nie wymienił trafnego dekodera w ciągu 24 dni to mogę rozwiązać z nim umowę

  Odpowiedz
 • 15 marca 2019 o 22:48
  Permalink

  W tym artykule jest błąd u mnie Canal+ Discovery posiada reklamy?

  Odpowiedz
  • 15 marca 2019 o 23:19
   Permalink

   @Majk nie ma błędu, Canal+ Discocery nie przerywa programów reklamami 🙂 Reklamy są ale między jednym a drugim programem 🙂

   Odpowiedz
 • 16 marca 2019 o 08:37
  Permalink

  Żeby ten „rebranding” nie wyglądał jak przy kanałach muzycznych jak np. Mtv czy Viva. Z kanałów muzycznych zrobili jakis pasztet, ale nazwa ta sama.

  Odpowiedz
 • Pingback: Canal+ Discovery już jak Canal+ Dokument – SATinfo24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *