NEXT FILM wprowadza do kin komedię romantyczną „Całe szczęście” (wideo)

8 marca br., w Dzień Kobiet do kin wejdzie komedia romantyczna „Całe szczęście” z Romą Gąsiorowską i Piotrem Adamczykiem w rolach głównych. Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM, spółka z Grupy Agora.

 

„Całe szczęście” to pełna uroku i pozytywnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka orkiestry symfonicznej samotnie wychowującego syna Filipa niespodziewanie wkracza celebrytka i gwiazda fitnessu Marta. Jego życie to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania i zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jej świat to wielkie miasto, programy telewizyjne, okładki magazynów i sport. Dlaczego los połączył przebojową gwiazdę i onieśmielonego jej urokiem mężczyznę? Czy uda im się wspólnie odnaleźć tytułowe całe szczęście?

 

 

W rolach głównych wystąpili Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk, a obok nich widzowie zobaczą m.in. Maksa Balcerowskiego (w roli dziesięcioletniego Filipa), Marietę Żukowską, Joannę Liszowską czy Tomasza Sapryka. Piosenkę promującą film nagrała Margaret, która także pojawi się na ekranie.

 

 

 

Film powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego, scenarzystów popularnej serii komedii świątecznych „Listy do M.”, a jego reżyserem jest Tomasz Konecki. Zdjęcia do filmu, autorstwa Tomasza Madejskiego, były realizowane głównie w województwie pomorskim, w przepięknych kaszubskich miejscowościach, m.in. w Pucku i Wejherowie.
„Całe szczęście” zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN i producenci stojący za sukcesem ostatniego hitu stacji – „Podatek od miłości”.
W środę, 6 marca br. nakładem Wydawnictwa Agora ukazała się również książka „Całe szczęście jestem kobietą” autorstwa Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano. To dziesięć inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację.
Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM – firma należąca do Grupy Agora, która zajmuje się produkcją i dystrybucją filmową. NEXT FILM wprowadził dotychczas na ekrany kin m.in. „Bogów” Łukasza Palkowskiego, „Sztukę kochania Michaliny Wisłockiej” Marii Sadowskiej, „Pokot” Agnieszki Holland czy „Kamerdynera” Filipa Bajona.
W 2019 r. swoją premierę miały koprodukowany przez NEXT FILM „Underdog” z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych oraz kolejna część kultowej komedii „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. Wśród tegorocznych produkcji z portfolio firmy są m.in. komedia kryminalna „Na bank się uda”, film biograficzny „Ikar. Legenda Mietka Kosza”, dramat historyczny „Piłsudski” czy realizowana na rynek międzynarodowy polska produkcja „Zimna gra” – thriller szpiegowski z Billem Pullmanem w roli głównej.
Więcej informacji: Next-film.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *