Kultura, muzyka, kino

NEXT FILM zaprasza do kin na film „Skołowani” – komedię pozytywnie romantyczną (wideo)

W najbliższy piątek, 14 kwietnia br. na ekrany kin w całej Polsce trafi film „Skołowani” z Agnieszką Grochowską i Michałem Czerneckim w rolach głównych. Ta pozytywna opowieść o miłości, która odmieni największego kłamcę, to fabularny debiut reżyserski Jana Macierewicza. Dystrybutorem tytułu jest NEXT FILM.

 

Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?

 

 

W rolach głównych widzowie zobaczą Agnieszkę Grochowską i Michała Czerneckiego. Na ekranie towarzyszyć im będą: Marianna Zydek, Gabriela Muskała, Marcin Perchuć, Bartłomiej Kotschedoff, Jerzy Bończak, Maria Pakulnis, Mikołaj Grabowski i Krzysztof Materna.

„Skołowani” to fabularny debiut reżyserski Jana Macierewicza. Autorką scenariusza jest Agata K. Koschmieder, a producentem filmu – ATM Grupa.

Patronat społeczny nad filmem objęła Fundacja Avalon, która działa na rzecz osób z niepełnosprawnością i chorych, będąc organizacją pozarządową non-profit i posiadając status Organizacji Pożytku Publicznego.

Dystrybutorem produkcji jest NEXT FILM – firma należąca do Grupy Agora, która zajmuje się produkcją i dystrybucją filmową. W tym roku NEXT FILM wprowadził na ekrany kin komedię „Na twoim miejscu”, adaptację bestsellera „Pokolenie Ikea” oraz film dokumentalny „Fenomen” o Jerzym Owsiaku i działalności WOŚP, a w 2022 r. firma była dystrybutorem m.in. kontynuacji kultowego przeboju „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” oraz docenionego przez publiczność na całym świecie filmu familijnego „Za duży na bajki”. Wyprodukowała oraz wprowadziła do kin nagrodzony na FPFF w Gdyni i Polskimi Nagrodami Filmowymi Orły film „Johnny”, który w kinach obejrzało prawie milion widzów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *