Kultura, muzyka, kino

NEXT FILM zaprasza na film „Na twoim miejscu” – komedię o nieoczekiwanej zamianie miejsc (wideo)

„Na twoim miejscu” to błyskotliwa komedia z drugim dnem, która pozwoli widzom nie tylko oderwać się od codzienności, ale również inaczej spojrzeć na swoich bliskich. Film w reżyserii Antonio Galdámeza zadebiutuje na ekranach kin w całej Polsce już w najbliższy piątek, 6 stycznia br. Dystrybutorem tytułu jest NEXT FILM z grupy Helios.

 

Kaśka i Krzysiek to młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia. Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii? Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności.

 

 

– To film o wkraczaniu w prawdziwe, dorosłe życie. O tym, jak być w związku i jak ważne jest, by umieć ze sobą rozmawiać. W scenariuszu najbardziej urzekło mnie to, że ta opowieść jest blisko życia. Niczego nie musimy udawać. A do tego wszystko skonstruowane jest w taki sposób, że oprócz fajnych, mądrych rzeczy pojawiają się również dowcip i absurd opowiada Maria Pakulnis wcielająca się w postać mamy głównej bohaterki.

W rolach głównych występują Paulina Gałązka („Dziewczyny z Dubaju”, „Furioza”) i Miron Jagniewski („Tajemnica zawodowa”). Na ekranie partnerują im m.in. Maria Pakulnis, Magdalena Lamparska, Jan Frycz, Michał Czernecki i Delfina Wilkońska. Za scenariusz filmu odpowiadają Łukasz Światowiec i Anna Bielak.

Reżyserem „Na twoim miejscu” jest Antonio Galdámez, dla którego jest to pełnometrażowy debiut fabularny. Producentem filmu jest TVN Warner Bros. Discovery.

Dystrybutorem produkcji jest NEXT FILM – firma należąca do Grupy Agora, która zajmuje się produkcją i dystrybucją filmową. W ubiegłym roku NEXT FILM wprowadził na ekrany kin m.in. kontynuację kultowego przeboju „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”, doceniony przez publiczność na całym świecie film familijny „Za duży na bajki” oraz nagrodzony na FPFF w Gdyni film „Johnny”, który w kinach obejrzało prawie 1 mln widzów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *