NEXT FILM zaprasza na komedię „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” (wideo)

Już w najbliższy piątek, 28 stycznia br. widzowie kin w całej Polsce będą mogli obejrzeć na wielkim ekranie film „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” z udziałem m.in. Alicji Bachledy Curuś, Mikołaja Roznerskiego, Macieja Zakościelnego, Leszka Lichoty i Katarzyny Skrzyneckiej. Dystrybutorem tytułu jest spółka NEXT FILM z grupy Helios.

 

Najnowszy film w dystrybucji NEXT FILM pokaże widzom dalszy ciąg historii bohaterów komediowego hitu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” z 2016 r. Pierwszą część serii obejrzało w kinie 1,1 mln widzów, a podczas pierwszej emisji telewizyjnej – 3,2 mln. Produkcja królowała również w serwisach VOD i na platformach streamingowych w Polsce.

Co nastąpiło po przysłowiowym „żyli długo i szczęśliwie”? W kolejnej odsłonie komedii o męskich słabościach Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia, przez co w końcu wpada w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

 

 

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” wyreżyserował Sylwester Jakimow. W rolach głównych widzowie będą mogli podziwiać Alicję Bachledę Curuś, Mikołaja Roznerskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Macieja Zakościelnego, Piotra Głowackiego, Leszka Lichotę, Karolinę Bruchnicką, Katarzynę Skrzynecką i Joannę Jarmołowicz. Za scenariusz odpowiadali Alina Puchała, Adam Musielski i inni. Komedia to produkcja MTL Maxfilm. Film został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Dystrybutorem tytułu jest NEXT FILM – firma należąca do Heliosa (Grupa Agora), która zajmuje się produkcją i dystrybucją filmową. W tym roku NEXT FILM wprowadził na ekrany kin przebojową komedię „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”, którą dotychczas w kinie obejrzało już ponad 640 tys. widzów. W ubiegłym roku w portfolio NEXT FILM znalazł się takie filmy, jak: „W jak Morderstwo” – komedia kryminalna z Anną Smołowik i Pawłem Domagałą w rolach głównych, „Elfinki” – zabawna animacja dla najmłodszych, komediodramat „Czarna owca” w reżyserii Aleksandra Pietrzaka, „Teściowie” – komedia w gwiazdorskiej obsadzie, film „Bo we mnie jest seks” o Kalinie Jędrusik oraz „Nosorożec” Ołeha Sencowa, ukraińskiego reżysera i aktywisty społecznego.

Więcej informacji: Next-film.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *