MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Nic do zgłoszenia” nowy program Discovery Channel

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej, czyli Służba Celno-Skarbowa, są stale obecni na polskich granicach, pilnując by nielegalne i niebezpieczne towary nie trafiły do Polski czy innych krajów Unii Europejskiej.

 

 

 

To właśnie oni rozpracowują grupy przemytników i wykrywają kontrabandy. Ich doświadczenie i spostrzegawczość sprawiają, że nie zaskakują ich już nawet najbardziej wyrafinowane próby przemytu narkotyków, papierosów, alkoholu, broni, walut czy gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem. Funkcjonariusze w swojej pracy wykorzystują nowoczesne technologie, takie jak ogromne skanery RTG, a także korzystają z nieocenionej pomocy psów służbowych.

Uzbrojeni w ostrą broń funkcjonariusze operacyjni, razem z pracownikami Krajowej Administracji Skarbowej, uczestniczą w nalotach i egzekucjach komorniczych. Wspólnie rozpracowują również grupy przestępcze i udaremniają wielomilionowe oszustwa podatkowe. W programie „Nic do zgłoszenia” widzowie zobaczą z bliska, jak na co dzień wygląda praca Funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. Każdy odcinek to gwarancja prawdziwych emocji!

„Nic do zgłoszenia” od 4 października o godz. 22:00 na Discovery Channel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *