Nickelodeon po raz kolejny z znakomitymi wynikami oglądalności

Tej wiosny kanały dziecięce z rodziny Nickelodeon po raz kolejny mogą pochwalić się znakomitymi wynikami oglądalności. W maju 2018 stacja Nickelodeon znalazła się na pozycji lidera kanałów dziecięcych spoza MUX! Z kolei udział kanału NickToons rośnie już 3 miesiąc z rzędu!

 

 

W maju br. Nickelodeon utrzymał pozycję lidera wśród kanałów dziecięcych spoza platformy MUX, pod względem dziennego zasięgu, wygenerowanych wskaźników oglądalności, udziału i spędzonego czasu*. Z kolei udział stacji NickToons – pierwszego kanału komediowego kierowanego do dzieci – rośnie 3 miesiąc z rzędu. W kwietniu br. o 11% w stosunku do marca br., w maju br. o 3% w stosunku do kwietnia br.**

Zbliżające się gorące czerwcowe dni zachwycą młodych widzów kolejną porcją premierowych produkcji, najzabawniejszych animacji oraz hitowych produkcji live-action. Pod względem oglądalności fantastycznie radzi sobie zwariowany serial animowany „Witajcie w Wayne”, który w maju na antenie Nickelodeon osiągnął wzrost o aż 252% AMR i 64% SHR% w stosunku do kwietnia br. Animacja ta osiąga również znakomitą oglądalność na NickToons, gdzie jej wskaźniki oglądalności wzrosły o 102% AMR i 128% SHR.***

Czerwiec to początek wakacji, dlatego na antenie Nickelodeon pojawi się letnia ramówka, w której nie zabraknie ulubionych produkcji młodych widzów, takich jak: „Sponge Bob Kanciastoporty”„iCarly”, „Sam i Cat” oraz „Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca”.
Na antenie stacji pojawi się również spin-off uwielbianej przez młodych widzów serii „Niebezpieczny Henryk” pod tytułem „Przygody Niebezpiecznego Henryka”.

Z kolei w ramówce NickToons – pierwszego kanału komediowego dla dzieci – nie zabraknie m.in. szalonych przygód przybyłych z kosmosu zadziwiających stworzeń w animacji „Inwazja kórlików”oraz absurdalnych perypetii czwórki zwierzęcych przyjaciół pt. „Świnia, Koza, Banan, Robal”.

Na antenie kierowanej do najmłodszych widzów stacji Nick Jr. pojawi się m.in. animacja „Kotociaki”, która nie tylko rozbawia, ale posiada również walory edukacyjne.
Z kolei produkcja „Top Wing ptasia akademia” opowiada o grupie nowych kadetów, marzących o zostaniu najlepszymi ratownikami na wyspie. W czerwcu stacja zaprezentuje także premierowy maraton trzeciego sezonu serialu animowanego „Blaze i Mega Maszyny”!

* Źródło: Nielsen, A4-12, 0600-2059, 01-22.05.2018, AMR, zasięg, udział i spędzony czas.
** Źródło: Nielsen, A4-12, 0600-2059, 01.03-22.05.2018, udział.
*** Źródło: Nielsen, A4-12, 0600-2059, 01.04-22.05.2018, AMR, udział.

 

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.